LEGO Trolls - Taneční techno party

Podmořské dobrodružství inspirované hudbou pro fanoušky filmu Trollové! Děti si budou nadšeně přehrávat oblíbené scény z filmu se stavebnicí LEGO® Trolls World 41250 - Taneční techno party. Mohou nejprve postavit mixážní pult a pódium a poté umístit mořskou pa

LEGO41250

Nové zboží

LEGO

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
649 Kč
Cena bez DPH
536 Kč

B B

Více informací

Více informací

Podmořské dobrodružství inspirované hudbou pro fanoušky filmu Trollové! Děti si budou nadšeně přehrávat oblíbené scény z filmu se sadou (41250) Taneční party od LEGO® Trolls World Tour. Mohou nejprve postavit mixážní pult a pódium a poté umístit mořskou pannu na útes ve tvaru srdce a sledovat, jak to roztočí. Součástí je také cool srdíčko a skluzavka pro mořskou pannu a její chobotnici. Sběratelské sady a kreativní dárky. Znáte dítě, které při hraní rádo zapojuje fantazii? Tato sada na motivy filmu Trollové představuje skvělý dárek. LEGO mini-figurku mořské panny si oblíbí každé dítě, které zbožňuje figurky trollů nebo mořských panen. Otevřený svět plný kreativního hraní. Děti si nejprve s chutí postaví tuto parádní sadu a poté si budou přehrávat oblíbené scény z příběhu TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ. Tyto dětské stavebnice obsahující sběratelské doplňky, figurky a zábavné kosmetické prvky oživí svět Trollů. Součástí jsou dokonce i odnímatelné trolí vlasy, které mohou děti zkrášlovat roztomilými doplňky. Návod Instructions PLUS obsahuje nástroje pro přibližování a otáčení, aby si děti užily ještě více zábavy.

Klíčové vlastnosti.
  • Kreativní dárek pro každého fanouška filmu Trollové, který si chce přehrávat hudební scény ze snímku TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ od DreamWorks. Tato hračka nabízí řadu doplňků. Po sestavení se tak stává zdrojem nekonečné zábavy.
  • Exkluzivní sběratelská figurka mořské panny a chobotnice dětem umožní přehrávat si podmořské scény z filmu TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ a přidat se k mořské panně na taneční party.
  • Reproduktory, světelné efekty a mixážní pult: s touto parádní sadou budou mít děti stále co objevovat. Roztočte to na tanečním parketu, sjeďte po skluzavce a najděte sběratelskou hudební strunu – přesně jako ve filmu.
  • Hledáte vánoční dárek v podobě sad z filmu Trollové? Tato sada (41250) je skvělou volbou! Ideální pro fanoušky filmu Trollové ve věku od 5 let. Vynikající dárek pro kreativní děti nebo kohokoli, kdo miluje mořské panny.
  • Mixážní pult měří přes 8 cm na délku, 3 cm na výšku a 3 cm do hloubky. Díky tomu je tato podmořská sada perfektní pro kreativní hraní.
  • Tato sada na motivy filmu Trollové se obejde bez baterií, takže hraní může začít ihned. To je skvělá zpráva pro fanoušky filmu Trollové, kteří při vyprávění příběhu používají radši fantazii než baterie!
  • Nyní mohou i menší děti zažít pocit úspěchu z nezávislého stavění s digitálními pokyny Instructions PLUS, které jsou k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO® Life.
  • Každá stavebnice pro děti od LEGO® Trolls World Tour přináší příležitost přehrávat si scény z filmu TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ od DreamWorks a podporuje kreativitu.
  • LEGO® kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy i naše vlastní kritéria kvality. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.
  • U nás ve společnosti LEGO® Group kostky a dílky LEGO® pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že splňují ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.