Jak začít s RC modely?

Chcete začít jezdit

Proč podvozek SERPENT?  - Doporučujeme modely SERPENT. Vzhledem k tomu, že máme s těmito modely dlouhodobou zkušenost, tak víme, že vydrží ledajakého začátečníka. Když se budete chtít věnovat závodění profesionálně, tak vám nic nebrání, protože budete mít ten nejlepší dostupný podvozek!

Závody v teplém období  (Jaro, léto, podzim):

Venku:

Pokud chcete závodit v kategorii offroad, tak doporučujeme podvozek 1/8 SERPENT COBRA SRX8 Buggy.

Tato kategorie je poměrně hodně rozšířená v České republice. Pokud chcete opravdu auto na nerovné tratě a neřešit nic, prostě jen jezdit, tak doporučujeme model, který je stabilní na všech tratích a to je 1/8 SERPENT COBRA 811 Truggy. Snese poměrně brutální a agresivní jízdu!  Autu nevadí žádné velké nerovnosti, proto ho doporučujeme.

Onroad:

V této kategorii je značka Serpent absolutně nejlepší na trhu, má jedinečné patentované technologie podvozku, zde si můžete vybrat široký sortiment podvozku. Nejrozšířenější kategorie onroad je v ČR 1/10 IC (spalovací) a 1/10 TC elektro, 1/10 Pan Car.

Pokud už máte zkušenosti s onroad závody, chtěli byste se seznámit se světovou špičkou, tak je tady podvozek 1/8 serpent 966, několikanásobný mistr světa a auto pro opravdu rychlou jízdu.

Závodit v zimě:

V zimě je nejvíce rozšířená kategorie onroad elektro. Těchto seriálů je v zimě spousta, konají se v tělocvičnách, které mají speciální koberec.

Zde jsou nejvíce rozšířené podvozky:

1/10 TC elektro, 1/10 Pan Car.

Jak si zajezdit nejlépe doma a i si zazávodit?

Tak na to máme jednu jasnou a jednoduchou odpověď - SERPENT S 240. Tento podvozek je neskutečně jednoduchý a zároveň neuvěřitelně funkční. Stačí mu opravdu jakákoliv místnost s kobercem. Dokonalou přilnavost zajišťují mechová kola. V zimě konáme závody s tímto podvozkem.

Hobby:

Zde bych doporučil převážně kompletní RTR sety DARE RC dovezené z Německa. Dá se od nich očekávat výborná kvalita a dostupnost náhradních dílů. 

Chcete začít létat

Multicoptery - drony

Nejnovější prvky moderní technologie jsou součástí i světa Rc modelů. RC modely multikoptér neboli drony vám zaručí špičkovou zábavu a spoustu vymožeností k vyzkoušení. Fotit, natáčet nebo závodit – nic není problém. Máme v tomto oboru zaškolený personál, který má letecké pilotní zkoušky a u nás zakoupený model s Vámi zalétá.  

RC letadla

Každý malý kluk i velký chlap má sen létat. Nyní máte možnost si svůj sen splnit. Kompletní sety letadel, které vydrží opravdu hodně a hlavně dlouho.