O nás

Nudíte se? My pro vás máme zábavu, která vás neomrzí ani po dlouhé době! Hrajte si, vyzkoušejte naše RC modely na dálkové ovládání, které vás dokážou zabavit při každé dlouhé chvíli. Nabízíme RC modely s jednoduchým a rychlým zprovozněním pro úplné začátečníky nebo nabušené modely vhodné pro zkušené modeláře.

Co to jsou RC modely?

RC modely lze charakterizovat jako hračky pro dospělé. Vychytávky ve formě modelů aut, letadel, lodí nebo vrtulníků na dálkové ovládání, které vás poslechnou na slovo. RC modely z naší nabídky udělají radost každému klukovi i dospělému muži. Vyzkoušejte modely od nás a my vám zaručujeme, že naše hračky přinesou do vašeho života nadmíru zábavy a spokojenosti.

RC auto na dálkové ovládnání

Zábava s RC modely

Všechny modely slouží výhradně k zábavě. Pokud se naučíte model správně ovládat, je jisté, že kotrmelce a skoky pokořující gravitaci Země, neskutečné rotace, smyky či pneumatiky RC automobilu ryjící do země vás nenechají klidnými a získají si obdiv nejen vašich kamarádů, ale i nezávislých pozorovatelů.
RC modely představují novou formu zábavy nejen pro soutěživé kluky.

Máme širokou nabídku RC modelů

V našem sortimentu si vybere snad každý. Naše nabídka zahrnuje široké spektrum modelů aut, vrtulníků, letadel, motocyklů, tanků, vznášedel, raket a lodí na dálkové ovládání včetně komplexní nabídky příslušenství či jiné konstruktivní hračky včetně jejich náhradních dílů, RC vybavení, stavebních materiálů a mnoho dalšího.

RC drony

Máme všechno

V našem sortimentu najdete vždy to, co hledáte! Porouchal se vám nějaký model? Nevadí, my máme řešení. U nás zaručeně najdete náhradní díl, který váš problém vyřeší. V naší nabídce najdete veškeré RC vybavení od akumulátorů, přes přijímače, až po modelářskou chemii všeho druhu.

Jedině kvalitní modely

Veškeré RC modely, které u nás najdete, jsou od kvalitních a prověřených výrobců. S nákupem jakéhokoliv modelu vám garantujeme kompletnost produktu, není třeba k němu dokupovat další součástky, které by byly potřeba k provozu. Stejně tak u nás máte zaručen bezproblémový servis, přiměřenou cenu a záruku na veškeré zboží po dobu dvou let.

RC tank

Vyberte si ten správný model

Každý RC model představuje pro svého majitele určitý styl a proto by výběr modelu neměl být podceňován. Důležitým vodítkem může být okolní zájem prostředí, ve kterém lze najít soupeře a kolegy věnující se tomuto koníčku. Z toho důvodu vám doporučujeme, abyste si svůj výběr nejdříve promysleli a teprve potom si vybrali model, ze kterého budete mít radost a který vás dokáže zabavit na dlouhou dobu.