Blade InFusion 180 BNF Basic

Plně akrobatický RC model mikro vrtulníku Blade InFusion 180 BNF Basic s přímým pohonem hlavního rotoru střídavým motorem. Nižší počet dílů znamená větší odolnost a další dobu letu. Funkce SAFE a SMART.

BLH7050

Nové zboží

Blade

Skladem: 3 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
8 499 Kč 8 329 Kč
Cena bez DPH
6 883 Kč

-170 Kč

B B

Více informací

Náhradní díly

Doporučené příslušenství

Více informací

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model vrtulníku Blade InFusion 180 BNF, s nainstalovanými komponenty: střídavý motor 4004-650Kv Infusion 180, regulátor Infusion 180, ocasní střídavý motor 1104-5500Kv Infusion 180, serva cykliky SH2080 MG a řídící jednotka Infusion 180. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

BLH7050_a01.jpg

RC model mikro vrtulníku Blade InFusion 180 BNF Basic s vyšší úrovní odolnosti a výkonu. Díky nové konstrukci s přímým pohonem hlavního rotoru střídavým motorem, je umožněno využití jeho okamžitého výkonu. Nižší počet dílů znamená větší odolnost. Funkce SAFE® a SMART.

Díky předimenzovanému napájecímu systému s přímým pohonem, nepohánějí hlavní rotor žádná ozubená kola, což umožňuje mít k dispozici okamžitý výkon motoru při nižším počtu součástí. Pro ty, kteří hledají vysoký výkon u malého modelu vrtulníku, je InFusion 180 perfektní volbou pro vzrušující akrobacii na malém prostoru. Blade InFusion 180 je dobře viditelný, protože má barevnou kabinu, jasně bílou ocasní část i hlavní podvozek. Díky nejnovější technologii Spektrum™ je vybaven micro letovou řídící jednotkou AR6251MHX, která je odborně vyladěna, přesto má možnost nastavení pro piloty, aby si mohli letadlo doladit podle svého stylu létání. Také regulátor Spektrum Smart Avian™ nabízí přesné ovládání otáček motoru pro vysoce výkonné létání. Inovativní kombinace materiálů, jako uhlíkových vláken, plastu ABS a hliníkových komponent, má vynikající tuhost a odolnost. Set BNF® Basic je kompletně sestaven a proto vše co musíte udělat, je přidat vlastní 3S 600mAh LiPol baterii, spárovat svůj 6+ kanálový vysílač Spektrum DSMX® a vzlétnout k nebi.

BLH7050_a02.jpg
Vlastnosti mikro vrtulníku Blade InFusion 180
 • Technologie SAFE®: Samonivelační režimy usnadňují učení
 • Progresivní letové režimy: Umožňují pilotní růst a postupně přidávat náročnost
 • Panic Recovery: Vraťte model do vodorovné polohy aktivací spínače
 • Technologie Smart - Poskytuje telemetrii vysílačům Spektrum kompatibilním Smart
 • Odolnost: Kombinace uhlíku, ABS a hliníku pro vynikající tuhost a odolnost
 • Digitální MG serva: Odolná, vysokorychlostní s okamžitou reakcí
 • Přímý pohon rotoru: Střídavý motor má okamžitou akceleraci výkonu
 • Vysoká viditelnost: Jasné a živé zbarvení pro bebzpečné udržení orientace
BLH7050_b01.jpg
Technologie SAFE®

Vrtulník Blade® InFusion 180 je vybaven exkluzivní technologií SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope®), s revolučním elektronickým systémem ochrany letové obálky, který usnadňuje pilotáž a zvyšuje stabilitu během letu. Pokud použijete v nouzi režim Panika, vrací se model okamžitě automaticky do rovného visení.

BLH7050_b02.jpg
Nainstalovaný regulátor Spektrum™ Avian™ Smart 15A

Pokud byste rádi sledovali pomocí telemetrie letové údaje elektroniky a pohonu, je k dispozici integrovaný software regulátoru Spektrum™ Avian™ Smart 15A, který přenáší data Smart přímo do vašeho vysílače Spektrum. Jednovodičové řešení pro získávání telemetrických dat jako je proud, napětí, články, teplota a otáčky za minutu zajišťuje 32bitový procesor Avian M4.

BLH7050_b03.jpg
Řídící jednotka Spektrum™ AR6251MHX

Řídicí systém vrtulníku je nainstalován v řídící jednotce Spektrum AR6251HMX. Obsahuje vyladěný software, který má pokročilé adaptivní algoritmy řízení letu, programování, 6-ti osý M.E.M.S. inerciální senzor, vysokorychlostní provoz s nízkou latencí, což umožňuje bezproblémové ovládání modelu ve všech letových režimech

BLH7050_b04.jpg
Systém přímého pohonu rotoru motorem

InFusion 180 je vybaven přímým pohonem hlavního rotoru střídavým motorem, který okamžitě přenáší výkon na listy rotoru. Ve srovnání s hlavním rotorem poháněným ozubenými koly je výhodou malý počet součástí. Hřídel motoru je vyrobena z tvrzené oceli a je téměř nezničitelná.

BLH7050_b05.jpg
Digitální serva Metal Gear

Blade InFusion 180 obsahuje nejlepší mikro serva ve své třídě, která poskytují super vysokou rychlost a extrémně přesné držení pozice. Každé je vybaveno plně kovovým ozubeným převodem, pro zvýšenou odolnost a přesnost.

BLH7050_b06.jpg
Nízká hmotnost a vysoká odolnost

Konstrukce kostry vrtulníku Blade InFusion 180 má nízkou hmotnost a vysokou tuhost a odolnost, a to díky optimální kombinaci materiálů. Listy hlavního rotoru mají vylepšený aerodynamický design se zvýšenou účinností a výkonem.

BLH7050_b07.jpg
Agresivní a atraktivní zbarvení kabiny

Model má odborně navrženou a designově zbarvenou kabinu a bílou směrovku, které jsou atraktivní i účelné. Jasné a zřetelné barevné schéma je dobře vidět při akrobacii a je atraktivní i pro přihlížející.

BLH7050_b08.jpg
Široký nárazu-vzdorný podvozek

InFusion 180 je vybaven velmi odolným podvozkem, který má přesný postoj při vzletu a přistání. Jde o jednodílný plastový výlisek z ABS, který je odolnější vůči tvrdým přistáním a poškození při nárazu.

BLH7050_a03.jpg

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete 6+ kanálový vysílač Spektrum™ DSMX/DSM2 (Spektrum DX6e, DX6 a vyšší), LiPol baterii 11.1V 450mAh až 850mAh s konektorem IC2 a odpovídající nabíječ.

logo-vysilac_seda.jpg
Doporučené RC soupravy Spektrum

Pro spárování modelů ve verzích BNF, doporučujeme moderní programovatelné RC soupravy SPEKTRUM:

 • 6-kanálová ekonomická RC souprava řady DX Spektrum DX6e DSMX, přijímač AR620 vysílač s telemetrií, 250 modelů v paměti.
 • 6-kanálová RC souprava řady NX Spektrum NX6 DSMX, přijímač AR6610T s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi.
 • 8-kanálová RC souprava řady NX Spektrum NX8 DSMX, přijímač AR8020T s kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi.
battery.jpg
Doporučené LiPol akumulátory 3S IC2
 • LiPol akumulátor Spektrum Smart G2 LiPo 11.1V 450mAh 50C IC2
 • LiPol akumulátor Spektrum Smart G2 LiPo 11.1V 600mAh 50C IC2
 • LiPol akumulátor Spektrum Smart G2 LiPo 11.1V 850mAh 30C IC2
charger.jpg
Doporučené nabíječe pro konvenční LiPol i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel, či vrtulníků používat moderní Smart LiPo akumulátory, nebo nabíjet vaše akumulátory od jiných výrobců, pak doporučujeme tyto nabíječe:

 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S150 s jedním výstupem 50W.
 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x100W.
 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S2100 se dvěma výstupy 2x 100W.
Doporučené moderní výkonné nabíječe pro Smart akumulátory
 • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x400W AC s jedním výstupem 400W.
 • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x200W AC se dvěma výstupy 2x200W.

K dispozici je redukce pro nabíjení IC5/IC3 Spektrum konverzní kabel IC5 přístroj - IC3 baterie 10cm 10 AWG.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo akumulátory

Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo akumulátory, doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W.

Nabíječ Dynamite Prophet Sport se dvěma výstupy 50 W

tools.jpg
Příslušenství pro údržbu vrtulníků Blade

Pro běžný provoz létajících RC modelů vrtulníků potřebujete vhodnou sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada).

Lepidla pro rychlou opravu

Pro rychlou opravu modelů vrtulníků z doporučujeme rychle vytvrzující sekundové lepidloy. Z naší nabídky doporučujeme Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml nebo Roket Cyano Gel gelové vteřinové lepidlo 20ml.

Přípravky pro zajištění šroubů

K zajištění šroubů proti uvolnění lze doporučit Robitronic lepidlo na šrouby modré 10ml.

Přípravky na mazání převodů

Pro jemné promazání převodů lze doporučit Modelcraft precizní olejnička s teflonovým olejem 7.5ml.

Ochrana elektroniky

Pro jemné promazání převodů lze doporučit NANOPROTECH ELECTRIC 75ml.

FO-FS-LCB01.jpg
Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Náhradní díly

Doporučené příslušenství