Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

Expresní dodání

Doprava zdarma již od 800 Kč

Garance spokojenosti

Představujeme řadu O.S.SPEED R21, vrchol kategorie pro 1/8 On-Road modely!!!

Série O.S. SPEED R21 vyhrála předchozí mistrovství světa konané ve Spojených státech.
    "R2105", jehož většina dílů byla nově navržena, usiluje o postupné vítězství na mistrovství světa, které se letos bude konat v Japonsku.
    Pro zvýšení točivého momentu na trati s vysokou přilnavostí bylo přijato nově navržená 9 kanálová vložka. Tradiční kliková hřídel O.S. SPEED s povrchovou úpravou DLC poskytuje lineární výkon od nejnižšího k nejvyššímu bodu díky změně protiváhy. Chladící hlava byla opatřena zrcadlovou povrchovou úpravou a bezbarvým nátěrem z běžné barvy byl přijat stříbrný základ hlavy. Přijetím přítlačné desky vyrobené z oceli se snížilo opotřebení způsobené interferencí mezi ojnicí a zadním výkem při otáčení a zvýšila se životnost motoru.
    Přijetím nejnovější konstrukce většiny částí motoru je motor dokončen s obsahem vhodným pro vlajkovou loď silničních motorů O.S. SPEED.