Bburago Kit Triumph TT600 1:18

Model v měřítku 1:18 Bburago 18-55004 silničního motocyklu Triumph TT600 nejen pro sběratele. Detailní provedení, velmi přívětivá cena, délka 11 cm. Model je v podobě Kit skládačky.

BB18-55004

Nové zboží

Bburago

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH:
249 Kč 236 Kč
Cena bez DPH:
195 Kč

-13 Kč

B B

Více informací

Více informací

Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Model Bburago 18-55004 silničního motocyklu Triumph TT600 je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé. Baleno v dárkovém balení.

Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému a detailnímu zpracování, ale také přívětivé ceně. Modely obsahují velké množství detailů. Maketové zpracování kol a kostry motocyklu.

Triumph.png
Informace o předloze

Krátce poté, co se Triumf vrátil na americký trh, se návrháři zaměřili na vstup na vysoce sporný trh. Triumph TT600 byl navržen v roce 1996 a byl vyroben v letech 2000 až 2003. Triumph TT600, který byl navržen tak, aby soutěžil v nejkonkurenceschopnější motocyklové třídě na světě.

Triumph TT600 je skoro ve všech směrech nadprůměrný motocykl. Nabízí skvělý motor, famózní jízdní vlastnosti, nadstandartní výbavu a neprůstřelnou spolehlivost. Převodovka má šest převodových stupňů a maximální rychlost motocyklu je 250 km/h. O pohon motocyklu Triumph TT600 se stará motor se zdvihovým objemem, který dává nejvyšší výkon 108 koní.

screwdriver.svg
Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti
  • Kapotáž je vyrobena z odolného plastu a je potištěna kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Baleno v dárkovém balení.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Již jste zakoupili

These products has been purchased together with current product