Globber - Kolobežka Master Prime modrozelená

Koloběžka Master Prime od firmy Globber, je určena pro děti od 4 do 14 let do hmotnosti 50kg. Koloběžka má vše co potřebujete - nášlapnou část s protiskluzovou vrstvou, nastavitelná řídítka. Brzda z kompozitního materiálu, extra š

GL-664-105

Nové zboží

Globber

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
3 449 Kč 3 276 Kč
Cena bez DPH
2 707 Kč

-173 Kč

B B

Více informací

Doporučené příslušenství

Náhradní díly

Více informací


Obsah balení


Balení obsahuje koloběžku, 2x imbus 5 mm. Vícejazyčný návod vč. českého.


Charakteristika


Koloběžka Master Prime od firmy Globber, je určena pro děti od 4 do 14 let do hmotnosti 50kg. Koloběžka má vše co potřebujete - ergonomickou nášlapnou část s protiskluzovou vrstvou, nastavitelná řídítka. Brzda z kompozitního materiálu, kvalitní ložiska. Snadné složení. Oproti koloběžce Master má tato Master Prime větší a širší přední kolečka pro stabilitu a nové designové rukojeti na řídítkách.
master_banner.jpg


Koloběžky Master mají propracovaný estetický a vysoce funkční design, se dvěma koly ve předu, tato konstrukce má patentovanou technologii zatáčení, proto je koloběžka mimořádně bezpečná i pro menší děti a snadno ovladatelná. Použití vysoce kvalitních ložisek ABEC 5 je vyslovenou výjimkou v klasických koloběžkách. Ložiska ABEC 5 se pro svůj mimořádně nízký valivý odpor používají v profesionálním segmentu pro mimořádně tichý a lehký chod. Je velmi jednoduše skládací (pouhým stisknutím knoflíku v kolové části). Ve složené poloze je rukojeť aretována tak, aby bylo možné táhnout koloběžku bez námahy za sebou tzv. "Trolley mode". Nad zadním kolem je rozšířený dlouhý brzdový nášlap z kompozitního materiálu pro efektivní brzdění. Rám koloběžky je vyztužen ocelovým profilem pro větší pevnost. Je to jediná koloběžka ve své třídě která má nosnost až 50kg. Rukojeti jsou z příjemného a zároveň odolného materiálu pro bezpečné uchycení. Koloběžky se vyrábějí v barevné škále i pro ty nejnáročnější koloběžkáře.Značka Globber

Společnost Globber byla založena v roce 2014 týmem specialistů s více než 20 lety zkušeností v oboru hraček a sportovních potřeb. Díky svému inovativnímu přístupu (s řadou patentů), elegantnímu designu a kvalitnímu zpracování, se společnost stala světovou špičkou v segmentu koloběžek, za což získala řadu ocenění jako "National Parenting Products Award".
V současné době Globber nabízí ucelenou řadu koloběžek pro děti všech věkových kategorií a dospělé.
About-Globber_1.jpgmaster_zat.jpg
Patentovaný systém zatáčení

Naučte děti rychleji na koloběžce! Koloběžka je vybavena patentovaným systémem zatáčení s aretačním tlačítkem. Tlačítko zafixuje řízení a koloběžka nezatáčí do stran, tím se děti rychleji naučí držet rovnováhu. Odemknutím tlačítka se aktivuje řízení (pohybe řídítek do stran, zatáčejí kola).

primo_action_1.jpg
Odolná konstrukce

Všechny dětské koloběžky Master mají zesílený rám který je testován na nosnost 50 kg, odolné rukojeti řídítek z elastického polymeru TPR a PU kola pro dlouhou výdrž. To všechno odolá i nejdivočejším dětským hrám.

primo_quality.jpg
Bezpečná tří-kolová koloběžka

Bezpečnost koloběžky Globber pro kluky a holky se projevuje nejen v jejím tříkolovém provedení, ale také v kvalitě zpracování, mechanice a celkovém zpracování, které splňuje evropské normy EU’s EN 71-1/3 a je schváleno německým AfPS.

master_nas_rid.jpg
Nastavitelná řídítka

Výškově nastavitelná řídítka ve pěti polohách umožňují pohodlné nastavení do správné ergonomické polohy, přesně podle výšky a potřeb dítěte. Zároveň nastavitelná řídítka umožňují aby koloběžka rostla s dítětem.

master_sklad.jpg
Patentovaný skládací systém

Koloběžku lze složit do kompaktní velikosti (trolley mode). Složenou ji můžete uložit do garáže, auta, nebo skříně, aniž by zabírala místo. Zmáčknutím tlačítka Push uvolníte a vysunete řídítka, která následně nacvakne otočené o 180°.

ABEC5_125_wide_38.jpg
Kvalitní kola a ložiska

Koloběžky jsou osazeny kolečky s vysoce odolné gumy (Polyuretan) a také ložisky ABEC 5, což je vysloveně výjimka při klasických koloběžkách. ABEC 5 se pro svůj mimořádně nízký valivý odpor používají v profesionálním segmentu. Tím je zaručen mimořádně tichý chod a výborná setrvačnost.

primo_brzda.jpg
Zadní brzda

Brzdění je realizováno pomocí klasické nášlapné zadní brzdy, která je však vyztužena ocelovým pásem. Ten zajistí maximální tření v širší ploše a zvýšený brzdný účinek.

master_eva_deska.jpg
Extra široká deska

Duální nášlapná deska je vybavena speciálním protiskluzovým povrchem a díky své zvětšené šířce umožňuje mít chodila vedle sebe. Děti tak můžou během jízdy střídat nohy a budou rovnoměrně namáhat obě poloviny těla. Široká deska dále zvyšuje stabilitu a bezpečí při delších jízdách z kopce. Vrchní vrstva je tvořena speciálním protiskluzovým nášlapem „EVA Grip“, který je mimořádně komfortní a bezpečný i v mokrém prostředí.
Vlastnosti koloběžky Primo • Ložiska kol ABEC 5
 • Skládací
 • Nastavení pozice rukojeti ano
 • Max. nosnost 50 kg
 • Hmotnost koloběžky 2.79 kg

 • Aretace zatáčení ano
 • Zadní brzda (kompozitní)
 • Pro děti od 4 do 14 let nebo do hmotnosti 50 kg
 • Doporučená výška postavy: 100 - 165 cm
 • Nastavitelná výška řidítek je v rozmezí 74 -94 cm cm
 • Průměr kol 2 x 125 mm (šířka 38mm) přední, 1x 80 mm zadní

Doporučujeme koupitprimo_prisl.jpg
Ochranné pomůcky a příslušenství

Během jízdy dbejte na bezpečnost dětí a vybavte je ochrannými pomůckami a dalším příslušenstvím jako jsou helma, chrániče, rukavice, světla, zvonek, batoh a další. Doplňky ke koloběžce naleznete v příslušenství.


Doporučené příslušenství

Náhradní díly