TLR 22X-4 Elite 1:10 4WD Race Buggy Kit

Závodní model nové generace s řadou vylepšení - TLR 22X-4 Elite. Lehká Buggy s vynikajícími jízdními vlastnostmi, podstatně vyšší odolností a snazší údržbou. 22X-4 Race Kit je špičkový nástroj pro maximální výkony s novými díly z hliníku, karbonu a titanu.

TLR03026

Nové zboží

Team Losi Racing

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
15 799 Kč 15 483 Kč
Cena bez DPH
12 796 Kč

-316 Kč

B B

Více informací

Doporučené příslušenství

Náhradní díly

Kola

Tuningové díly

Více informací

Obsah balení

Obsahem balení je Stavebnice závodního auta Losi TLR 22X-4 Elite 1:10 4WD Race Buggy. Balení obsahuje všechny díly šasi, kola s pneumatikami, nenabarvenou karoserii. Obrázkový návod ke stavbě a manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

RC model auta Team Losi Racing ® 22X-4 Elite Race Kit, vychází předchozí verze, která vyhrála šampionát ROAR Nationals. Přes to je tento nový model ještě lepší a daleko odolnější. Díky tisícům hodin závodů a tréninků mohli konstruktéři spolu se závodníky TLR navrhnout ještě lepší model, který v sobě obsahuje řadu novinek a odzkoušených tuningových dílů, které jsou již továrně instalovány.

Model Elite obsahuje špičkové díly, jako jsou: tuningový středový diferenciál, montážní deska elektroniky z uhlíkových vláken, karbonová podložka křídla, hliníkové pojistné matice a titanové napínáky pro odlehčení a optimalizaci 22X-4 pro maximalizaci výkonu. Stavebnice 22X-4 ELITE Race Kit, je navržená tak, aby model vyhrával závody ihned po sestavení bez dalších upgradů.

Doporučené příslušenství

Náhradní díly

Kola

Tuningové díly