Aktuality

Přečtěte si zajímavé novinky!
Přihláška na závody

Přihláška na závody

728

Přihláška na závody 

Zobrazit více
Pozvánka na 7. závod

Pozvánka na 7. závod

640

Vážení závodníci,

Závěrečný závod sezóny, vyhlášení celkového pořadí a tombola - to vše Vás čeká o nadcházejícím víkendu na našich závodech. Úvodem jen připomenutí nejdůležitějších změn pro nové závodníky. V sobotu se kategorie Formule dělí tak jako v předchozích závodech, a to na modely s mechovými a gumovými pneumatikami. V neděli pak kategorie ShortCourse na modely s pohonem 2WD a 4WD. Změny jsou patrné již v přihláškách tak se nezapomeňte přihlásit do správné kategorie :-). Vy co ještě nemáte  vyplněnou registraci  na MyRCM tak věříme, že tak již určitě učiníte a ulehčíte nám tím zpracovávání výsledků do celkového pořadí seriálu.....

Zobrazit více
Výsledky

Výsledky

491

Výsledky otevřete kliknutím na odkaz

Zobrazit více
Propozice

Propozice

500

Důležité věci kolem závodu, které je nutnost znát.

Zobrazit více
Náš tým

Náš tým

326

Seznamte se s naším týmem! Máme za sebou spoustu zkušeností a úspěchů. Přečtěte si o tom jak jsme se k tomuto koníčku dostali.

Členové týmu

  • Petr Klatovský
  • Michal Šindelář
  • Michal Blahovský
  • Jan Domanský
  • Martin Beran
Zobrazit více
Základní informace

Základní informace

564

Závody OPEN Challenge pro Vás pořádáme již pátou sezónu. Závodní víkend začíná v pátek večer. Poté co proběhne příprava onroad tratě, tak zhruba od 21:30 je možný volný bezplatný trénink cca do 00:00. V sobotu pak probíhají závody kategorií ONROAD. Po vyhlášení výsledků, proběhne úklid onroad tratě a začínáme stavět offroad trať. Na ní byl pořízen speciální koberec, aby se dala jezdit i kategorie 1/8 buggy! V sobotu večer od cca 21:00 hodin je možné na trati trénovat. V neděle pak na závodníky čekají závody OFFROAD.

Zobrazit více