E-flite Eratix 3D 0.86m BNF Basic

Halový RC model letadla Eratix 3D FF 860mm BNF Basic si můžete snadno a rychle sestavit a ihned po spárování s vaším vysílačem Spektrum a nabití baterie, začít létat. Model je typickým představitelem halových letadel s plochými díly z EPP, elektronika s

EFL01950

Nové zboží

E-Flite

Skladem: 3 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
6 599 Kč 6 467 Kč
Cena bez DPH
5 345 Kč

-132 Kč

B B

Více informací

Náhradní díly

Doporučené příslušenství

Více informací


Obsah balení


Balení obsahuje hotové kompletní díly RC modelu letadla Eratix 3D FF, s nainstalovanými komponenty: Střídavý motor 2405-1200KV 14-P, Spektrum regulátor Smart Avian 15A IC2, Sub-Mikro Digitální servo 8g SA346, Sub-Micro Digitální servo 9g Metal Gear A347, Spektrum přijímač AR630 6CH AS3X/SAFE, návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.


Charakteristika


Halový RC model letadla Eratix 3D FF 860mm BNF Basic si můžete snadno a rychle sestavit a ihned po spárování s vaším vysílačem Spektrum a nabití baterie, začít létat. Model je typickým představitelem halových modelů letadel s plochými díly z EPP, elektronika s pohonem jsou nainstalovány, doplníte si pouze baterii LiPol 600 - 850mAh 3S 11.1V s konektorem IC2.
EFL01950_a01.jpg


Halové modely letadel byly na počátku nového tisíciletí velmi populární a daly se snadno a levně zhotovit z deskového EPS materiálu Depron. Dnes už je technika sportovních soutěžních speciálů úplně jinde, kostra soutěžních speciálů je ultra lehká a potah tvoří mikro fólie. Technika letu je velmi specifická a letové vlastnosti se nedají s ničím ze světa letectví srovnat. Nový model Eratix 3D FF se vydal cestou vstřícnější k zákazníkům, koncepce je bližší běžným letadlům a model lze provozovat i ve venkovním bezvětrném prostředí a bavit se nebo trénovat akrobacii prakticky kdekoli. Výrobce maximálně ulehčil pilotům práci, než nabijete baterii, můžete mít model sestaven a připraven k letu. Nepotřebujete lepidlo ani lepící pásku, k montáži stačí malý křížový šroubovák!S modelem můžete létat velmi pomalu, viset na vrtuli, nebo zvolit dynamický let s bleskovými obraty, každý pilot podle svých vlastních schopností.


EFL01950_a02.jpg


Lehká, ale extrémně odolná kostra modelu je vyrobena z odolného pěnového materiálu EPP a jednotlivé díly mají továrně nainstalovanou elektroniku s přijímačem a servy. Střídavý motor, kompatibilní s 3S LiPol, je vyladěn s exkluzivním regulátorem Spektrum Avian Smart. Verze BNF Basic je vybavena přijímačem AR630 pro poskytování telemetrických dat v reálném čase, spolu s technologiemi elektronické 3-osé stabilizace AS3X a ochranou letové obálky SAFE Select.
EFL01950_a03.jpg


Klíčové vlastnosti modelu ERATIX 3D FF


 • Hotový vybavený halový model – schopný pomalého letu, sportovního létání i kompletní 3D akrobacie
 • Speciálně vyladěný nainstalovaný střídavý motor, pro použití s ??bateriemi LiPol 3S 600–850 mAh
 • Regulátor Spektrum Avian™ Smart 15A s telemetrií - napětí baterie, proud, otáčky a další
 • Přijímač Spektrum™ AR630 s telemetrií a špičkovou technologií DSMX®
 • Létání je snazší s inovativní a volitelně použitelnou ochranou letové obálky SAFE® Select
 • Bezkonkurenční stabilita a pocit uzamčení s exkluzivní technologií AS3X®
 • Extrémně odolný a přitom lehký drak z EPP s výztuhami z uhlíku
 • 3 nainstalované digitální serva, včetně serva křidélek s kovovým převodem
 • Hotové vysoce kontrastní a dobře viditelné zbarvení pro vynikající orientaci
 • Rychlá a snadná montáž, na rozdíl od modelů podobné třídy
 • Snadná instalace podvozku, demontáž nebo jeho výměnaEFL01950_b01.jpg
Kompletní elektronika ve verzi Bind-N-Fly®

Vlastníte letecký vysílač Spektrum™? Letadla Bind-N-Fly® (BNF®) umožňují letět s modely co nejdříve a s co nejlepším možným zážitkem z ovládání, než s jinými typy stavebnic. Model má mnainstalovány motor, regulátor, serva a přijímač Spektrum 2,4GHz, takže vám zbývá pouze spárovat přijímač s vaším kompatibilním vysílačem Spektrum, dokončit kompletaci modelu a letět!

EFL01950_b02.jpg
Technologie SMART®

Eratix 3D FF je vybaven exkluzivním regulátorem Spektrum™ Avian™ Smart, který vám může poskytnout řadu telemetrických dat, souvisejících s energetickým systémem v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších – se Smarti jinými běžnými bateriemi. A to prostřednictvím kompatibilních přijímačů (včetně AR630) a vysílačů, vybavených Spektrum AirWare™ (včetně DX6e a 8e, DX6 G2/3 a 8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX14, iX20 a dalších).

EFL01950_b03.jpg
Vysoký výkon

Nainstalovaný střídavý motor s optimálními parametry, poskytuje modelu více než dostatek tahu, pro neomezený vertikální a 3D výkon s LiPol 3S bateriemi! Použijte 600mAh LiPol baterii pro udržení nízké hmotnosti nebo až 850mAh LiPol baterii pro delší dobu letu.

EFL01950_b04.jpg
Jedinečné schopnosti

Stejně jako ostatní halové modely z deskových materiálů, je Eratix 3D FF schopen pomalého letu, sportovní základní akrobacie a dokonce i agresivního 3D létání – a to vše při jednom letu! Nabízí pohodové létání i adrenalinový letový zážitek, středně pokročilí až zkušení piloti ocení ať už létání uvnitř v tělocvičnách nebo venku na louce, parcích, sportovištích apod.

EFL01950_b05.jpg
Snadná montáž

Na rozdíl od jiných podobných plochých pěnových modelů, které se prodávají jako sady bez pohonu a ovládacích komponent, Eratix 3D FF se dodává z výroby smontovaný s nainstalovaným motorem, regulátorem, servy a přijímačem (verze BNF Basic). Vše, co musíte udělat, je dokončit rychlou a snadnou finální montáž pomocí šroubů, zaklapnutí – bez lepidla, pásky nebo speciálních nástrojů – a budete připraveni k letu za kratší dobu, než nabijete baterie!

EFL01950_b06.jpg
Odolná konstrukce draku modelu

Díky konstrukci z uhlíkových vláken a kompozitem vyztuženého EPP s vysokou hustotou, se podařilo vyrobit lehký, ale tuhý a odolný drak letadla. V nešťastném případě, že poškodíte jakékoli části draku letadla je oprava poměrně snadná. K dispozici se nabízí i celá řada náhradních dílů.

EFL01950_a04.jpg

Doporučujeme koupit


K uvedení do provozu je potřeba si doplnit vysílač Spektrum DSM2/DSMX, pohonnou LiPol baterii 600 - 850mAh 3S 11.1V s konektorem IC2 a kompatibilní nabíječ LiPol.
logo-vysilac_seda.jpg
Doporučené vysílače Spektrum

Pro spárování modelu verze BNF doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM:
 • 6-kanálový vysílač řady DX Spektrum DX6e DSMX s telemetrií, 250 modelů v paměti.
 • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
 • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 3 články (11,1 V) a konektorem IC2 Spektrum LiPo 11.1V 600mAh 50C IC2
FO-FS-LCB01.jpg
Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.


Náhradní díly

Doporučené příslušenství

Již jste zakoupili

These products has been purchased together with current product