Spraycraft Airbrush SP30KC s kompresorem

Spraycraft SP30KC je kompletní sada airbrush pro modelářské použití. Balení obsahuje vše potřebné - membránový kompresor se 3 úrovněmi výkonu, kvalitní stříkací celokovovovou pistoli s horní nádobkou a potřebné příslušenství.

SH-SP30KC

Nové zboží

Shesto

Skladem: 6 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
2 399 Kč 2 154 Kč
Cena bez DPH
1 780 Kč

-245 Kč

B B

Více informací

Doporučeno pro modely

Náhradní díly

Více informací

Hledáte kompletní set pro airbrush pro modelářské použití za rozumnou cenu? Kompletní sada pro airbrush Spraycraft SP30KC obsahuje vše potřebné a je navíc za rozumnou cenu! Sada je ideální pro pro hobby použití - barvení plastikových modelů, drobných dílů a podobně. Sada sestává z membránového kompresoru na 12 V, stříkací pistole se zásobníkem barvy na horní straně, napájecího síťového zdroje 12 V a propojovací tlakové hadice o délce 1.5 m.

Membránový kompresor

Membránový kompresor o výkonu 9 W je oproti pístovým kompresorům mnohem tišší, jeho proudový odběr je pouze 800 mA. Maximální tlak je 15 psi (1 Bar), lze nastavit 3 výkonové stupně: 6 litrů/min, 6.5 litru/min a 7 litrů/min a tím docílit optimálního nanesení barvy.

Kompresor můžete napájet prostřednictvím přiloženého síťového zdroje 12 V.

Stříkací pistole

Jedná se o jednoduchou celokovovou stříkací pistoli. Tryskou kontinuálně proudí tlakový vzduch z kompresoru, pákovým mechanismem plynule ovládáte jehlu dávkující množství barvy, které bude proudícím vzduchem rozprášeno. Pistole má tzv. horní plnění, takže barva gravitační silou stéká k regulační jehle. Tento způsob nabízí valmi přesné dávkování barvy a tím i předvídatelné chování pistole.

Objem zásobníku na barvu je 2 ml.

Výrobce pamatoval i na snadné čištění stříkací pistole. Pistole se čistí pouze prostříknutím patřičným ředidlem (dle typu barev). Případně lze čas od času celou jehlu snadno vyjmout a celý mechanismus důkladně očistit.

Doporučení použití Airbrush sady SP30KC
  • Barvení plastikových modelů
  • Barvení částí modelové železnice
  • Barvení malých dílů
  • Vhodné pro akrylové i e-mailové barvy

Doporučeno pro modely

Náhradní díly