Obrázek Zobrazit větší

Model Kit World of Tanks 56503 - M4 Sherman (1:56)

Model tanku ke slepení

33-56503

Nové zboží

Skladem: 6 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH:
649 Kč 519 Kč
Cena bez DPH:
429 Kč

-130 Kč

B B

Více informací

Více informací

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:56; 10,5 cm. Balení obsahuje lepidlo.

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:
model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1x bonusový kód pro PC verzi, 1x bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3x zvací kód do hry (obsahuje 1x tank, 1x garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů - platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Střední tank M4 Sherman tvořil za druhé světové války páteř americké armády. M4 byla první a nejzákladnější výrobní verze z řady Sherman. Celkem vzniklo 49 234 vozidel, včetně slavné „Easy Eight“.
Sherman se poprvé zapojil do boje na konci roku 1942 v severní Africe, kde musel čelit německým vozům Panzer III a Panzer IV. Od té doby se objevoval na všech frontách až do samotného konce války. Mezi jeho slabiny však patřila malá palebná síla a úzké pásy, kvůli kterým často uvízl v bahnitém terénu.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka: 105 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.