Pro-Line vložka 2.9" duální (2) (Axial SCX6)

Pro-Line vložka pneumatiky 2,9" z duální pěny pro Rock Crawlery (Axial SCX6) 2 ks. Vnitřní část je z lehké a voděodolné pěny Blue Closed Cell Foam a vnější vrstva je z měkké pěny Soft Open Cell Foam s otevřenými buňkami. Vhodné pro 2,9" pneumatiky Pro-Line SCX

PRO637600

Nové zboží

Pro-Line

Skladem: 3 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
929 Kč 910 Kč
Cena bez DPH
752 Kč

-19 Kč

B B

Více informací

Více informací

Charakteristika

Pro-Line vložka pneumatiky 2,9" z duální pěny pro Rock Crawlery (Axial SCX6) 2 ks. Vnitřní část je z lehké a voděodolné pěny Blue Closed Cell Foam a vnější vrstva je z měkké pěny Soft Open Cell Foam s otevřenými buňkami. Vhodné pro 2,9" pneumatiky Pro-Line SCX6® (PRO1018614).

Vnitřní vložky s uzavřenými buňkami jsou přesně tvarované, aby odpovídaly tvaru pneumatik Pro-Line pro lepší výkon a vzhled pneumatiky. Měkká vnější pěna poskytuje na vnějším obvodu větší přilnavost při zachování tuhosti boční stěny. Pěny s uzavřenými buňkami zajistí maximální výkon vašeho crawleru. Nové pěny Pro-Line Dual Stage Closed Cell jsou extrémně odolné a vydrží maximální zatížení.

Vložky pneumatik jsou významným hráčem na poli závodních modelů aut nebo výkonných hobby aut. Při jízdě v mokrém prostředí obyčejná vložka z molitanu velmi rychle ztrácí své původní vlastnosti, nasaje vodu, ztěžkne a významně zhorší jízdní vlastnosti auta. Naproti tomu moderní voděodolné vložky Pro-Line Closed Cell (s uzavřenými buňkami) vodu odpuzují a zachovávají si tak své původní vlastnosti. Nepřibírají na hmotnosti a auto se proto řídí stále stejně. Neváhejte a modifikujte si kola svého auta!