TROPHY 4,6 Truggy RTR s 2,4GHz RC soupravou

Model 1:8 Truggy se spalovacím motorem v RTR verzi s vysílačem 2,4GHz a nalakovanou karoserii.

HPI107014

Nové zboží

HPI

Skladem: > 10 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
13 990 Kč
Cena bez DPH
11 562 Kč

B B

Více informací

Náhradní díly

Tuningové díly

Doporučené příslušenství

Více informací

Trophy Truggy je dobrou volbou pro ty co hledají model pro rekreační poježdění nebo první model pro vstup do světa závodních tratí.

Přednostmi tohoto modelu je nenáročnost na provoz i údržbu. Konstrukce podvozku vychází z osvědčených a prověřených standardů, jako je nezávislé zavěšení kol, planetové diferenciály, pohon 4WD apod. a i když se jedná o model pro začínající automodeláře, překvapí výbornými jízdními vlastnostmi, stabilitou a ovladatelností.

Základem podvozku je šasi ze 4mm silné duralové slitiny. Ze stejného materiálu jsou vyrobeny i držáky (parohy) tlumičů, což zajišťuje dokonalou tuhost jejich zavěšení. Držáky mají velké množství upevňovacích bodů pro tlumiče a horní ramena čímž je umožněno přesné doladění geometrie podvozku.

Nechybí ani možnost nastavení sbíhavosti i příklonu předních kol. Možnost nastavení sbíhavosti zadních kol je řešeno výměnnými příčnými držáky ramen. Ramena, závěsy, domečky diferenciálů a další plastové díly jsou vyrobeny z pevných a skelnými vlákny plněných plastů. Těhlice předních kol jsou hliníkové. Rozměrný RC box umožňuje pohodlné umístění přijímače i aku. Tlumiče jsou celokovové, plněné olejem. Zadní náprava je doplněna o stabilizátor.

Set obsahuje kompletně sestavený podvozek s namontovaným motorem a vybavený RC soupravou vč. aku pro napájení vysílače a přijímače.

Pro zprovoznění budete potřebovat základní Nitro sadu startovací sadu (HPI110605) a Nitro palivo (20 - 25%).

Délka [mm]480
Šířka [mm]305
Rozvor [mm]26

Náhradní díly

Tuningové díly

Doporučené příslušenství

Již jste zakoupili

These products has been purchased together with current product