Traxxas LED osvětlení: TRX-4 G-500

Kompletní LED osvětlení pro expediční RC model auta Traxxas TRX-4 G-500. Originální světelná sada. Přesně tvarovaná LED světla. Napájecí a rozbočovací modul, montážní příslušenství.

TRA8899

Nové zboží

TRAXXAS

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
1 549 Kč 1 441 Kč
Cena bez DPH
1 191 Kč

-108 Kč

B B

Více informací

Doporučené příslušenství

Doporučeno pro modely

Náhradní díly

Více informací

Mercedes-Benz G 500 4x42 je jedním z největších a nejluxusnějších terénních vozidel, jaké kdy byly vytvořeny, Traxxas zachytil ducha toho auta ve svém RC modelu a Vy může jít ještě dál, s touto originální LED sadou, která udělá z každé jízdy nevšední zážitek. Nová sada LED osvětlení využívá realistické měřítko na všech komponentech, tj. přední světlomety, zadní světlomety, střesní osvětlení a boční směrovky.

TRA8898_banner.jpg

Sada je vhodná pro ty, kteří již mají napájecí modul TRA8028. Kompletní sada i s napájecím modulem je k dostání pod obj. číslem TRA8898.

8899-LED-light-kit.jpg
Voděodolné provedené*

Stejně jako model i osvětlení je zkonstruováno tak, aby minimalizovalo možnost vniknutí vody. Model je tak i s tímto osvětlením připraven pro Vaše divočejší dobrodružství. Bez ohledu na to, kde vede trasa, ve dne i v noci, bude svítit TRX-4 Chevrolet K5 Blazer.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

TRA8898_2.jpg

Doporučené příslušenství

Doporučeno pro modely

Náhradní díly