Yuneec H920 Plus CGO4 RTF EU, ProAction Grip

Nástroj pro profesionály, multikoptéra Yuneec H920 Plus s kamerou CGO4 je určena pro fotografování a natáčení videa s běžně zaškolenou obsluhou. Lze zvolit plánování trasy, lze využít mapy Google a na

YUNH920P202EU

Nové zboží

YUNEEC

Prodej skončil

Více informací

Více informací

Nástroj pro profesionály, multikoptéra Yuneec H920 Plus s kamerou CGO4 je určena pro praktické využití k fotografování a natáčení videa s běžně zaškolenou obsluhou. Lze zvolit plánování trasy, lze využít mapy Google a naplánovat trasu na dotykové obrazovce ovladače ST16. Funkce Follow Me, Watch Me, Journey, POI a Orbit Me jsou další praktické režimy automatického řízení letu.

H920 Plus je dron pro letecké fotografování a video. Má jedinečný modulární design a inovativní funkce. Vše je vyrobeno za účelem co nesnazší obsluhy a co nejlepších užitných vlastností. Pro zajištění maximální bezpečnosti letu je zvolena koncepce 6-ti vrtulového uspořádání, kvalitní uhlíkové vrtule mají rychloupínací systém bez použití nářadí. Pro skladnost při přepravě jsou ramena sklápěcí. Komplet je uložen v praktickém přepravním obalu.

Sklopný podvozek pro neomezené záběry

Nový 360° gimbal nemá nijak omezen otáčení. Výhledu nebrání ani podvozek, který se po vzletu zatáhne, takže neruší při práci. Díky šesti letovým režimům si můžete zjednodušit práci.

Šestirotorové uspořádání pro maximální spolehlivost a odolnost vůči větru

Díky šestirotorovému uspořádání je zajištěna maximální bezpečnost provozu. Při selhání kterékoli vrtule, motoru či regulátoru nedojde k "neřízenému" pádu, ale Typhoon H bude nadále pokračovat bezpečně v letu a můžete s ním v klidu přistát. Navíc je vicerotorové uspořádání stabilnější ve větrném počasí.

Sklopná ramena pro jednoduchý transport

Díky sklopným ramenům a nového systému upevnění vrtulí je H920 Plus velmi skladný dron, který při přepravě zabírá málo místa a vejde se do přepravního kufru, který je obsahem balení.

Ovladač ST16 - vše v jednom

Yuneec preferuje maximální jednoduchost pro uživatele. Proto je dron dodáván s ovladačem ST16, který obsahuje vše, co k řízení modelu a vytváření videa a fotografií potřebujete. Nepotřebujete tak žádná další zařízení. Ovladač ST16 má velký 7" dotykový displej, na kterém si můžete nastavovat vše potřebné, včetně sledování právě natáčeného videa v reálném čase. S H920 Plus, nyní můžete naprogramovat výchozí body na základě map Google nebo Amal. Programování se provádí jednoduše a intuitivně na dotykovém displeji ST16 ovladače. Jednoduše definujte výchozí body trasy, nastavte kameru, nastavte výšku a vzlétněte. Pro každý bod trasy, můžete také definovat, zda H920 Plus přelétne, bude se vznášet, fotit nebo natáčet videosekvence.

Pohonné baterie

Tornado H920 Plus používá pro let sadů Akumulátorů LiPol. Sada obsahuje 3x 6ti článek o kapacitě 4000mAh. Doba letu se tak pohybuje okolo 24 minut.

Kamera CGO4

Yuneec ve spolupráci s Panasonic® vyvinul profesionální kameru CGO4, která má 3x optický zoom, 16 megapixelové fotografie, 4K rozlišení videa bez zkreslení kvality obrazu. Zoom lze nastavit ručně nebo dálkovým ovládačem Yuneec, dálkově se ovládá i směr kamery a pokročilé funkce. Kamera CGO4 s gimbalem je profesionální produkt. Modulární konstrukce. Výhodou kamery CGO4 je možnost výměny objektivu za kompatibilní s Olympus 12mm, Olympus 45mm a Olympus 14-42mm. Olympus 12mm objektiv nabízí vysokou rychlost ostření a široký úhel záběru, hodí se do přírody, pro velké prostory. Olympus 45mm prime objektiv se zaměřuje na jeden objekt (například květiny a hmyz), zatímco pozadí je rozmazáno, což uspokojí především potřeby fotografů. Objektiv Olympus 12-42mm se zoomem je vybaven úžasnou rozlišovací schopností a vysokou kvalitu obrazu.

Letové režimy Typhoon H 920 Plus
 1. Natoč mě (Orbit Me) - H920 letí po kruhové dráze kolem Vás a udržuje kameru natočenou na Vás
 2. Bod zájmu (Point of Interest) - Vyberte objekt Vašeho zájmu a H920 daný objekt obkrouží a bod zájmu je v centru zorného pole kamery
 3. Cesta (Journey) - H920 poletí od Vás a bude stoupat až do vzdálenosti 90 m a přitom pořídí efektní letecké selfie
 4. Plánování cesty (Courve Cable Cam) - Naprogramujte si neviditelnou trasu pro Váš H 920, postupně proletí nastavenými body na mapě a Vy se budete přitom moci věnovat pouze řízení kamery
 5. Následuj mě / Sleduj mě (Follow Me / Watch Me) - Během Follow Me se řídí H920 přesně Vaším pohybem. Funkce Watch Me navíc ještě sděluje dronu, že kamera má být namířena na Vás
 6. Dynamický návrat domů (Dynamic Return to Home) - Jednoduše přepněte do režimu Home a H920 se vrátí a přistane 8 metrů od Vás.
Vlastnosti multikoptéry Yunnec H920 Plus
 • 6-ti rotorová konstrukce pro maximální spolehlivost letu - v případě selhání jednoho motoru nedojde k neřízenému pádu
 • Dlouhá doba letu 24 minut
 • 360° gimbal s neomezeným otáčením
 • Obsahuje kameru CGO4 s gimbalem
 • 6 letových režimů
 • Ovladač ST16 se systémem Android s velkým 7-palcovým integrovaným displejem
 • Každé rotorové rameno lze rychle sklopit pro snadnou a kompaktní přepravu
 • Originální design přepravního balení
 • Uhlíková konstrukce značně snižuje hmotnost a zároveň zvyšuje pevnost
 • Failsafe systém zajistí bezpečné přistání pokud by došlo k selhání motoru
Adapter pro kamery CGO3+ a CGOET

Pomocí adaptéru kamery Yuneec YUNH920P104 lze nyní dron Tornado H920 Plus vybavit termokamerou CGO-ET i kamerou CGO3+ s gimbalem. Termokamera byla dosud montována na Typhoon H, ale nyní i Tornado H920 Plus může být využit jako letecká fotografická a video platforma. Inovativní funkce včetně programování tras a mnoha inteligentních režimů automatického letu umožní profesionálům pořídit přesné fotografie a video záznam pro nejrůznější využití v průmyslu, bezpečnostní a záchranné službě apod.