AuthenticWood Dřevěné puzzle Cloudy Elephant

Velikost XL (A2) 400 dílků - Tuto velikost doporučujeme tým, kteří chtějí nej nej nej, největší velikost. Nejdelší strávený čas skládáním a také největší dekoraci po dokončení. Průměrná doba poskládání je 6-8 hodin.

AW-XL-ELEPHANT

Nové zboží

AuthenticWood

Prodej skončil

Více informací

Více informací

Rozvíjej svou kreativitu a zrelaxuj svou mysl s našimi puzzle. Spojení překrásného designu a neobvyklých tvarů jednotlivých dílků povýší tvůj zážitek se skládání na zcela jinou úroveň. Každý dílek je jedinečný, a tedy každý jeden má unikátní tvar. V abstraktních kouscích najdeš i takové, které jsou vyřezané do tvarů různých druhů zvířat. Poskládané puzzle si můžeš pověsit na zeď díky speciální fólii, kterou puzzle podlepíš.

 

Umění, které si sestavíš ty sám
Jak již název napovídá, jedná se o unikátní puzzle vyrobené ze skutečného dřeva, na kterém se nachází vysoce kvalitní potisk. Každý dílek je unikátním svým tvarem. Některé jsou abstraktní, jiné zas připomínají různé druhy zvířat. Skládáním takových dílků podstoupíš ověřenou formou meditace, díky které bude tvá mysl plně soustředěna na vizualizaci celkového obrazu a přestane vnímat svět kolem sebe.