DJI Gear Batoh pro Osmo

Voděodolný batoh Manfrotto pro bezpečné přenášení DJI Mavic Pro, Mavic Pro Platinum nebo kamery DJI Osmo, Osmo+, a jejich příslušenstvíOddělovače umožňují přizpůsobit vnitřní prostory tak, aby odpovíd

DJI0650-50

Nové zboží

DJI

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
2 290 Kč
Cena bez DPH
1 893 Kč

B B

Více informací

Více informací

Batoh Manfrotto Medium je kompaktní, funkční a ergonomicky navržený batoh, který je určen pro přenášení DJI Mavic Pro, Osmo a jejich příslušenství.

Stejně snadno se do něj vejde také DSLR foťák s velkými objektivy (např. 70-200mm f / 2.8) a dvěma dalšími objektivy, například objektivem se zoomem 16-35 mm f / 2.8 a makro objektivem o velikosti 100 mm.
Přístup je snadný díky dvojitým zipům, které se plně otvírají, aby odhalily obsah batohu. V předním krytu jsou kapsy na organizéry pro malé předměty, jako jsou média a vizitky, čistící utěrky, telefony, peněženky, pera, kabely a LED světla.
Modulární a snadno použitelné děliče vám umožňují přizpůsobit vnitřek batohu kolem vašeho zařízení tím, že vytvoříte přesný rozměr, který potřebujete. Speciálně nanesený povlak na látku ji činí odolnou vůči vlhkosti.
Uvnitř se nachází síťkový oddělovač, který při otevření brání nechtěnému vysypání obsahu z batohu.