DF models dron LARK 4K V3 GPS

DF LARK 4K GPS, BRUSHLESS, FOLLOW ME, WAYPOINTS, POI, WIFI 5G, 20 MINUT DOBA LETU!

9550

Nové zboží

DF drive and fly models

Skladem: 4 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
5 890 Kč
Cena bez DPH
4 868 Kč

B B

Více informací

Více informací

SKYWATCHER LARK 4K KAMERA, GPS, BRUSHLESS, FOLLOW ME, WAYPOINTS, POI, WIFI 5G, 20 MINUT DOBA LETU!Rodina SkyWatcher dostáva nového člena a to LARK V3 4K GPS Copter. 4K kamera pořizuje dokonalé fotografie a videá. Přenos 5G WiFi posíla čistý a nerušený obraz do vašeho smartphonu i na velké vzdálenosti (vyžaduje aplikaci). Kameru lze posouvat nahoru a dolů pomocí aplikace nebo dálkového ovladače. Lark V3 nabízi všechny funknce GPS. Folow me, waypoint, přesné udržování polohy, automatický návrat s přistáním atd.. Dron má skládací ramena. Nově navržený dálkový ovladač má již integrovaný držák smartphonu. Přepravní taška dokonale ochrání váš model během přepravy.  Doba letu je až 20 minut, což poskytuje dostatek času pro skvělé letecké záběry! Kamera se dodává s vylepšeným WiFi systémem pracující na systému 5G, a má dosah až 150 metrů. Kvalitní vysílač má dosah až 200 metrů, což usnadňuje létání a natáčení krajiny.Všechny funkce, které nabízejí i "velké značky", nyní najdete v našem levném SkyWatcher LARK GPS!
Aplikace pro smartphone schopná zobrazení 3D, a tak použitelná i pro FPV brýle. Díky zasouvacím ramenům lze model složit a pohodlně transportovat kamkoliv s sebou.Funkce FOLLOW ME - model vás sleduje ve stanovené výšce a vzdálenosti. Tuto funkci využijete například při chůzi či jízdě, kdy se o model nemusíte starat a on vás sleduje a natáčí.
Funkce WAYPOINT FLIGHT - při této funkci nastavíte v aplikaci body, které pak model sám proletí.
Funkce TURN ARROUND 360 - při aktivaci této funkce vás model oblétává ve stanovené výšce a vzdálenosti, krouží okolo vás a natáčí vás.
Funkce náklonu kamery o 90° - nastavitelný úhel kamery omožňuje přesné nastavení, pro optimální záběry.
Funkce FPV LIVE VIEW - díky bezplatné aplikace vidíte živý náhled z kamery ve vašem smartphonu, či tabletu s 5G přenosem.
Funkce HD VIDEO - dron je opatřen slotem naa mikro SD kartu. Díky tomu můžete nahrávat videa přímo na kartu v HD kvalitě obrazu.
Funkce AUTOSTART A AUTOPŘISTÁNÍ pro snadnou obsluhu.
Kamera s rozlišením 4K 3264 x 2448 96 DPI pro fotografie a FULL HD 1920 x1080p / 29 fps pro video

Obsah balení:
Model LARK 4K V3
Dálkové ovládání 2,4 GHz
Baterie LiPo - 7,6 V - 1600 mAh
Nabíječ
Náhradní rotorové listy
Manuál

Technické údaje:
Doba letu: přes 20 minut
Pohon: 4x Brushed motor
Délka: 340 mm
Šířka: 375 mm
Výška: 70 mm
Hmotnost: 249 g