Bburago Kit Triumph Rocket III 1:18

Model v měřítku 1:18 Bburago 18-55011 silničního motocyklu Trimph Rocket III nejen pro sběratele. Detailní provedení, velmi přívětivá cena, délka 11 cm. Model je v podobě skládačky.

BB18-55011

Nové zboží

Bburago

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH:
249 Kč 236 Kč
Cena bez DPH:
195 Kč

-13 Kč

B B

Více informací

Více informací

Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Model Bburago 18-55011 silničního motocyklu Trimph Rocket III je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé. Baleno v dárkovém balení.

Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému a detailnímu zpracování, ale také přívětivé ceně. Modely obsahují velké množství detailů. Maketové zpracování kol a kostry motocyklu.

Triumph.png
Informace o předloze

Triumph Rocket III je tříválcový motocykl vyrobený britskou společností Triumph Motorcycles Ltd. Od září 2004 měl motor objem 2.3 litru, což byl v té době vůbec největší motor v sériově vyráběných motocyklech.

Původní model byl vydán v roce 2004. Ihned po představení se tato raketa ujala hned několika, dodnes zatím nepřekonaných prvenství. Jedná se o největší sériově vyráběný motor o objemu 2294 ccm. Z tohoto drobečka dostanete neuvěřitelných 142 koní. Zadní guma je další z řad prveství, které drží Rocket III, její šířka je celých 240 mm a je opravdu nepřehlédnutelná. Inovace přišly v roce 2006.

screwdriver.svg
Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti
  • Kapotáž je vyrobena z odolného plastu a je potištěna kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Baleno v dárkovém balení.
  • Vhodné pro děti od 3 let.