Bburago Kit Suzuki GSX-R750 1:18

Model v měřítku 1:18 Bburago 18-55002 silničního motocyklu Suzuki GSX-R750 nejen pro sběratele. Detailní provedení, velmi přívětivá cena, délka 11 cm. Model je v podobě stavebnice.

BB18-55002

Nové zboží

Bburago

Na dotaz
Kontaktujte nás:
Telefonní číslo: Martin Beran +420 774 252 585
Email: profimodel@domansky.cz
Cena s DPH:
179 Kč 170 Kč
Cena bez DPH:
140 Kč

-9 Kč

B B

Více informací

Více informací

Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Model Bburago 18-55002 silničního motocyklu Suzuki GSX-R750 je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé. Baleno v dárkovém balení.

Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému a detailnímu zpracování, ale také přívětivé ceně. Modely obsahují velké množství detailů. Maketové zpracování kol a kostry motocyklu.

Suzuki.png
Informace o předloze

Roku 1985 se objevil první motocykl Suzuki GSX-R 750 ( zkráceně Gixer nebo Gixo ). Od začátku byl tento projekt veden s jasným záměrem, vytvořit motocykl, který bude schopen vyzvat do boje ostatní modely v různých světových soutěž?ích a zároveň osloví i neprofesionální jezdce.

Gixer s šestistupňovou převodovkou, teleskopickou vidlicí vpředu a jednoduchou kotoučovou vzadu se tak stal jedním z nejlehčích motocyklů. Měla velice silný motor byl šestnáctiventilový s rozvodem DOHC, ketrý měl maximální výkon 74 kW a maximální rychlost okolo 233 km/h.

V roce 1992 osazuje Suzuki do svých strojů nové motory, kde je k chlazení místo oleje a vzduchu pou?ita voda, a který je vsazen do je?tě pevnějšího rámu. Během roku 1996 je představen dal?í zbrusu nový motor s třídílnou klikovou hřídelí a postraním rozvodovým řetězem. Společně s dvojitým páteřovým rámem okoukaným z Grand Prix motorek.

screwdriver.svg
Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti
  • Kapotáž je vyrobena z odolného plastu a je potištěna kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Baleno v dárkovém balení.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Již jste zakoupili

These products has been purchased together with current product