Losi Mini JRX2 1:16 RTR modrá

Legendární RC model buggy, Losi® JRX2 v měřítku 1:16 jako retro auto s moderní elektronikou a pohonem. 5-bodová zadní náprava s hliníkovými olejovými tlumiči, motor za zadní nápravou pro maximální trakci. Ikonická karosérie JRX2, baterie LiPol a RC souprava 2,

LOS01020T2

Nové zboží

Losi

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
4 599 Kč 4 507 Kč
Cena bez DPH
3 725 Kč

-92 Kč

B B

Více informací

Doporučené příslušenství

Tuningové díly

Náhradní díly

Více informací


Obsah balení


Balení obsahuje sestavený RC model auta Losi Mini JRX2 RTR v měřítku 1:16 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Firma 42T 280, Spektrum přijímač STL se regulátorem 25A, servo SX107 MG. Vysílač Spektrum® 2-kanálový 2.4GHz, akumulátor LiPo 7.4V 650mAh 20C HC, nabíječ Dynamite® USB 2S LiPo, 4x AA baterie do vysílače. Příslušenství: křížový klíč, klíč imbus 1.5 mm. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, IT.


Charakteristika


Legendární RC model buggy, Losi® JRX2 v měřítku 1:16 jako retro auto s moderní elektronikou a pohonem. 5-bodová zadní náprava s hliníkovými olejovými tlumiči, motor za zadní nápravou pro maximální přilnavost na trati, drážkované přední pneumatiky pro přesné vedení na trati a kolíkové zadní pneumatika pro maximální záběr. Laminátová deska šasi pro tuhost podvozku. Ikonická karosérie JRX2, výkonný stejnosměrný motor, baterie LiPol a RC souprava 2,4GHz. To vše pro váš úžasný zážitek z jízdy.
LOS01020_Header.jpg


Závodní nadšenci po léta požadovali opětovné vydání buginy JRX2, původního vozidla, které z Losi udělalo celosvětovou značku. Nyní se dočkali s novým Mini-JRX2, který kombinuje původní velmi vydařenou koncepci s moderními vlastnostmi a elektronikou. Zachován byl rovněž tvar karoserie s originální grafikou. Vše co potřebujete k provozu je obsahem balení, aby jste mohli hned vyrazit na vzrušující jízdu s tímto malým rychlým modelem s výbornou ovladatelností.Historie Losi s JRX2

Gil Losi Jr. a jeho otec "Pops", kteří založili Team Losi, nejprve prodávali podomácku vyráběné RC díly a příslušenství ve svém místním skateparkovém snack baru. Později bar proměnili v malý RC hobby obchod. Během následujících deseti let zakoupili slavnou dráhu „Ranch Pit Shop“ a věnovali více než tři roky vývoje svému prvnímu závodnímu RC modelu, ikonickému JRX2. Původní JRX2 s grafitovým podvozkem a 5prvkovým zavěšením posunul dosavadní hranice a mezi modely neměl konkurenci. Dodnes je RC model auta JRX2 známý jako jeden z nejinovativnějších vozů všech dob.
LOS01020_PP_1.jpg
Zmenšený model JRX2

Výborné vlastnosti původního JRX2 byly zachovány a navíc byla vylepšena odolnost a výkon modelu, pomocí nových materiálů a elektroniky.

LOS01020_PP_2.jpg
Zadní náhon 2WD

Motor je uložen až za dní nápravou jako u originálního modelu. Tato konstrukce posykuje vyšší zatížení zadní nápravy pro maximální trakci.

LOS01020_PP_3.jpg
5 bodové zavěšení

Díky propracovanému 5 bodovému zavěšení je model znám, pro své výborné jízdní vlastnosti i v náročných podmínkách.

LOS01020_PP_4.jpg
RTR - připraven k jízdě

Balení obsahuje vše k provozu modelu. Ihned po rozbalení můžete nabít akumulátor a jít závodit.

LOS01020_PP_5.jpg
Akumulátor a USB nabíječ

Moderní 2S LiPo akumulátor s kapacitou 650 mAh poskytuje přibližně 10 minut jízdy a trvalý vysoký výkon. USB nabíječ (0.5A) snadno připojíte do libovolného USB portu pro nabíjení.

LOS01020_PP_6.jpg
Vysílač 2,4 GHz

Přiložený vysílač obsahuje spoustu funkcí pro nastavení modelu a stabilní spojení na frekvenci 2,4 GHz bez rušení. Funkce vysílače: revers řízení, omezení plynu (50%, 75%, 100%), koncové body řízení, trim řízení.

LOS01020_PP_7.jpg
2 v 1 přijímač s regulátorem

Kombinovaný 25A Spektrum regulátor s přijímačem je snadno nastavitelný přes zkratovací propojku a obsahuje praktický prachotěsný vypínač.

LOS01020_PP_8.jpg
Pneumatiky

Přední drážkované pneumatiky výborně vedou stopu, zatímco zadní pneumatiky s kolíky poskytují vysokou trakci.

LOS01020_PP_9.jpg
Podvozek

Ploché šasi napodobuje originál podvozek a poskytuje flexibilitu pro snadné řízení.

LOS01020_PP_10.jpg
Vybaveno ložisky

V celém hnacím ústrojí jsou použity kvalitní kuličková ložiska, která zaručují hladký chod a dlouhou životnost.

LOS01020_PP_11.jpg
Hliníkové tlumiče

Tlumiče s hliníkovým tělem a retro objímkou pro nastavení předpětí, jsou naplněny viskózním olejem (22,5 wt), pro špičkové tlumení nárazů.

LOS01020_PP_12.jpg
Motor inspirovaný závody

Pro pohon Mini JRX2 je použitý 42 závitový motor Jr's Choice připravený na ostrou jízdu.

LOS01020_PP_14.jpg


Oldschool karoserie

Vyberte si z různých barevných variant karoserie, které grafikou napodobují originální vzhled RC modelu auta JRX2.Vlastnosti


 • Zmenšený model JRX2
 • Zadní náhon 2WD
 • 5 bodové zadní zavěšení
 • Přední drážkované a zadní pneumatiky s kolíky
 • Laminátový podvozek
 • Plně vybaveno kuličkovými ložisky
 • Hliníkové olejové tlumiče
 • Retro vzhled
 • Motor inspirovaný závody
 • Akumulátor 2S LiPo 650 mAh, USB nabíječ 0,5 A
 • 2 kanálový Vysílač SLT 2,4 GHz
 • Kombinovaný 2v1 motor s regulátoremLOS01020_PP_15.jpg

Doporučujeme koupit


Vše pro provoz modelu je obsahem balení.
battery.jpg
Doporučené akumulátory

Pro prodloužení doby jízdy doporučujeme pořízení dalšího akumulátoru, který je součástí balení - 2S LiPo 7.4V 650mAh 20C HC s konektorem EC2.
 • Pro delší dobu jízdy LiPo akumulátor 2S LiPo 7.4V 800mAh 50C HC EC2.
charger.jpg
Doporučené nabíječe pro LiPo

Pro zkrácení doby nabíjení doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W. (Přiloženým setovým nabíječem lze nabíjet pouze nabíjecím proudem max. 500 mA).

 • Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50 W + nabíjecí kabel EC2.
 • Nabíječ Spektrum Smart G2 S155 1x55 W AC s jedním výstupem 55W s technologií Smart + nabíjecí konverzní kabel EC2/EC3.
 • Nabíječ Spektrum S1100 1x100 W AC s jedním výstupem o výkonu 100W s technologií Smart + nabíjecí konverzní kabel EC2/EC3.

tools.jpg
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Robitronic Tire Glue - viz doporučené příslušenství.Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje TLR (Team Losi Racing), viz doporučené příslušenství.Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, stavěcí šroub v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.


FO-FS-LCB01.jpg
Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.


Doporučené příslušenství

Tuningové díly

Náhradní díly