Spektrum regulátor Smart Avian 100A 3-6S

Inovace Smart pokračuje, řada regulátorů Spektrum Smart regulátor Avian 100A 3S-6S nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, k dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici otáčky, teplotu, napětí baterie a kapacitu. A to be

SPMXAE1100

Nové zboží

Spektrum

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
3 019 Kč 2 898 Kč
Cena bez DPH
2 395 Kč

-121 Kč

B B

Více informací

Doporučeno pro modely

Doporučené příslušenství

Více informací

Inovace Smart pokračuje, řada regulátorů Spektrum Smart regulátor Avian 100A 3S-6S nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, k dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici proud, teplotu, napětí baterie a článků a otáčky motoru. A to bez dalších senzorů! Inteligentní technologie Smart zajišťuje, že veškerá elektronika vašeho modelu letadla bude hladce spolupracovat, pro dosažení maximální efektivity a výkonu. Nabízí informace o stavu každé součásti systému, zvyšuje vaši důvěru v její schopnosti a činí celý systém pohonu snadno použitelný.

SMART_TECH_a01.jpg

Regulátory Smart mají schopnost nabídnout prostřednictvím telemetrie Spektrum všechny dostupné údaje vašeho pohonu! Jde o důmyslný technologický systém - regulátor Smart, baterie Smart, přijímač Spektrum s telemetrií a vysílač Spektrum s telemetrií. Regulátor má integrovaný 32-bitový ARM M4 processor, pomocí kterého lze přenášet prostřednictvím přijímače s telemetrií do vašeho vysílače všechny dostupné údaje. Baterie Spektrum Smart LiPol mají vestavěný mikročip, který automaticky zaznamenává a komunikuje při nabíjení s inteligentními nabíječkami - stačí připojit baterii a stisknout tlačítko „Start“. Konektory řady Smart IC™ obsahují inovativní datový vodič, který přenáší informace mezi součástmi Smart pomocí jediného linku. A konečně, inteligentní regulátory nejen dodávají energii, ale také eliminují problémy s provozováním telemetrie. Již nepotřebujete žádné senzory či moduly, vše je integrováno v systému.

Vlastnosti regulátorů Spektrum Smart
 • Telemetrie Smart v komplexním balíčku
 • Regulátor obsahuje rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4
 • Více možností programování díky programovacímu boxu Smart
 • Nadproudová ochrana
 • Automatické odpojení LiPol při nízkém napětí
 • Tepelná ochrana
 • Ochrana failsafe
 • Kompaktní, snadná instalace
 • Robustní plastové pouzdro s odvodem tepla
 • Hliníkový chladič pro vysokou účinnost
 • Nastavitelný vysoce výkonný BEC
 • Firmware lze aktualizovat pomocí programovacího boxu Smart ESC
 • Vysoce odolné konektory IC™, kompatibilní s konektory EC™

Regulátor Spektrum Smart Avian je mnohem víc, než jen zařízení na změnu otáček motoru. Shromažďuje data, a odesílá je do vašeho vysílače Spektrum v reálném čase. Můžete upravit nastavení podle potřeby a zvýšit tak výkon a efektivitu pohonu. Technologie Smart je nyní jednodušší a lepší!

SMART_TECH_b03.jpg
Přenos dat po jednom vodiči

Úžasnou inovací pro přenos telemetrických údajů systému při použití baterie Spektrum Smart (otáčky, teplota, napětí baterie a zbývající kapacita), je absence senzorů telemetrie. Tyto komponenty nahrazuje pokročilá elektroniky regulátoru, který zajišťuje všechny potřebné vstupní data pro telemetrii.

* Další informace naleznete v Příloze, Tabulka kompatibility.

SMART_TECH_b02.jpg
Kompatibilita konektorů IC/EC

Regulátory Firma™ jsou vybaveny bateriovými konektory řady IC™. Při použití s baterií Spektrum™ Smart, vybavenou konektorem IC3™ nebo IC5™, může regulátor přijímat a přenášet telemetrická data baterie. Konektory EC3 a EC5 jsou kompatibilní s regulátory Firma™ pro běžný provoz a telemetrii.

Avian_b02jpg.jpg
ÚDAJE O BATERII SMART

Při použití regulátoru Firma s baterií Spektrum™ Smart poskytuje máte výhodu telemetrie baterie, jejíž data se v reálném čase automaticky přenáší na váš kompatibilní vysílač Spektrum. Na displeji vysílače se vám zobrazí užitečné informace, jako je počet cyklů, zbývající kapacita baterie, napětí jednotlivých článků a další!

SMART_TECH_b05.jpg
Více možností programování

Pomocí programovacího boxu Smart Firma™ si můžete snadno změnit nastavení regulátoru tak, aby lépe vyhovovalo jízdním podmínkám trati. K dispozici je také snadno použitelná aplikace Smart Link USB Updating a PC Programmer.

Avian_b04jpg.jpg
Výkonný procesor M4

Regulátor má integrovaný 32-bitový ARM M4 procesor, pomocí kterého lze přenášet prostřednictvím přijímače s telemetrií do vašeho kompatibilního vysílače Spektrum, všechny dostupné údaje. Rovněž má k dispozici vstup signálu s vyšším rozlišením a tedy i přesnější výstup do motoru.

Doporučeno pro modely

Doporučené příslušenství

Již jste zakoupili

These products has been purchased together with current product