Spektrum regulátor Smart Avian 60A 3-6S IC3

Inovace Smart pokračuje, řada regulátorů Spektrum Smart regulátor Avian 60A 3S-6S nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, k dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici otáčky, teplotu, napětí baterie a kapacitu. A to bez

SPMXAE1060

Nové zboží

Spektrum

Skladem: 3 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
2 199 Kč 2 078 Kč
Cena bez DPH
1 717 Kč

-121 Kč

B B

Více informací

Doporučeno pro modely

Doporučené příslušenství

Více informací

Inovace Spektrum Smart pokračuje celistvou řadou leteckých střídavých regulátorů Avian. Díky technologii Smart nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, k dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici proud, teplotu, celkové napětí baterie, napětí jednotlivých článků baterie, teplotu baterie, zbývající kapacitu a otáčky motoru. A to bez dalších senzorů! Inteligentní technologie Smart zajišťuje, že veškerá elektronika vašeho modelu letadla bude hladce spolupracovat, pro dosažení maximální efektivity a výkonu. Nabízí informace o stavu každé součásti systému, zvyšuje vaši důvěru v její schopnosti a činí celý systém pohonu snadno použitelný. Systém Smart tvoří kompatibilní vysílač Spektrum, přijímač Smart, regulátor Smart, případně baterie Smart.

SMART_TECH_a001.jpg

O řízení regulátoru se stará moderní 32-bitový mikrokontrolér ARM Cortex M4. Informace o typu, teplotě a napětí článků Smart baterie regulátor načítá přímo z baterie prostřednictvím datového vodiče. Takže již Již nepotřebujete žádné senzory či moduly, vše je jednoduše dohromady. Informace se Vám zobrazí na displeji vysílače (je nutné mít vysílač Spektrum 2. generace (Spektrum DX6e, DX6, DX7, DX8e, DX8 G2, DX9, DX10t, DX18, iX12, iX20).

SMART_TECH_b03.jpg
Přenos dat po jednom vodiči

Úžasnou inovací pro přenos telemetrických údajů systému při použití baterie Spektrum Smart (otáčky, teplota, napětí baterie a zbývající kapacita), je absence senzorů telemetrie. Data z akumulátoru se vyčítají prostřednictvím datového vodiče. Do přijímače jsou data přenášena přes protokol SRXL2. Regulátory Spektrum Avian jsou samozřejmě zpětně kompatibilní s klasickým PWM signálem, takže můžete regulátor provozovat i na klasickém PWM výstupu.

EC-IC.jpg
Kompatibilita konektorů IC/EC

Regulátory jsou vybaveny bateriovými konektory řady IC. Při použití s baterií Spektrum Smart, vybavenou konektorem IC3 nebo IC5, může regulátor přijímat a přenášet telemetrická data baterie. Konektory EC3 a EC5 jsou s konektory IC3 a IC5 zpětně kompatibilní, přijdete však o možnost načítání dat z akumulátoru.

Avian_02.jpg
Informace o Smart akumulátoru

Při použití regulátoru se baterií Spektrum Smart regulátor automatiky načítá veškerá data z baterie. Na displeji vysílače Spektrum se vám zobrazí užitečné informace, jako je počet cyklů, zbývající kapacita baterie, napětí jednotlivých článků.

Smart-ESC-Programmer.jpg
Více možností programování

Pomocí programovacího boxu Smart si můžete snadno změnit nastavení regulátoru tak, aby lépe vyhovovalo vašim požadavkům. K dispozici je také snadno použitelná aplikace Smart Link pro počítače. Aplikace umožňuje aktualizaci firmware a další podrobná nastavení. Regulátor se připojuje k počítači přes programovací box.

M4-Processor_Avian.jpg
Snadná montáž regulátoru

Regulátory Avian jsou v plastové krabičce. Do modelu můžete regulátor bud přišroubovat, nebo jej můžete přilepit oboustrannou lepicí páskou. Na horní straně je velký otvor pro chlazení.

Klíčové vlastnosti regulátoru Spektrum Smart Avian 60A
 • Jednoduché zapojení nevyžaduje žádné další senzory
 • Regulátor je kompatibilní s SRXL2 protokolem, ale i s klasickým PWM signálem (zde však není možný přenos telemetrických dat).
 • Regulátor obsahuje moderní 32-bitový mikrokontrolér s jádrem ARM Cortex M4
 • Více možností programování díky programovacímu boxu Smart včetně aktualizace firmware
 • Dva napájecí výstupy BEC
 • Nadproudová a tepelná ochrana
 • Automatické odpojení LiPo při nízkém napětí
 • Ochrana Fail Safe
 • Kompaktní, snadná instalace
 • Robustní plastové pouzdro s odvodem tepla se snadno instaluje do trupu
 • Hliníkový chladič pro vysokou účinnost
 • Nastavitelný vysoce výkonný zdroj BEC
 • výroby jsou regulátory na vstupu osazeny konektory řady IC3, které jsou kompatibilní s konektory EC3

Doporučeno pro modely

Doporučené příslušenství

Již jste zakoupili

These products has been purchased together with current product