Spektrum DX5C DSMR pouze vysílač

Cenově dostupná volantová 5 kanálová RC souprava Spektrum DX5C s modulací DSMR, telemetrií a podporou technologie Spektrum Smart. Paměť na 20 modelů, velký grafický LCD displej, intuitivní ovládání. Verze bez přijímače.

SPMR5115

Nové zboží

Spektrum

Skladem: 3 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
4 299 Kč 4 062 Kč
Cena bez DPH
3 357 Kč

-237 Kč

B B

Více informací

Doporučeno pro modely

Více informací

Volantová 5 kanálová RC souprava Spektrum DX5C s modulací DSMR a technologií Spektrum™ Smart. Nově můžete mít, při použití s baterií Smart a regulátorem Smart, perfektní přehled o všech dostupných telemetrických údajích. A to bez senzorů a čidel! Vysílač má jednoduché a logicky uspořádané menu, paměť na 20 modelů, velký přehledný displej a nízkou hmotnost. Pohyb v menu a úprava hodnot je pomocí osvědčeného rolovacího tlačítka.

Upozornění: Majitelé starších RC vysílačů DX5C (objednací čísla SPM5100, SPM5110) si mohou bezplatně provést aktualizaci firmware a získat tak veškeré Smart funkce. Pro aktualizaci je potřeba počítač a propojovací kabel SPMA3065. Více informací a postup aktualizace bude zveřejněn v průběhu října 2019, kdy bude vydána aktualizace.

SMART_TECH_a001.jpg

Inteligentní technologie Spektrum™ Smart nabízí vyšší míru propojení s elektronikou vašeho modelu, než kdykoli předtím. Jedná se o RC systém, který vám zajistí úplnou kontrolu nad jednotlivými komponenty elektroniky a zároveň usnadňuje použití důležitých součástí modelu. Elektronika vašeho modelu bude s vámi komunikovat, a vy můžete proto zajistit co nejvyšší účinnost a výkonnost vašeho modelu. Sděluji údaje o stavu součástí, zvyšuje vaši důvěru v jejich stav a činí celý systém přehlednější.

Vysílač DX5C je určen k řízení modelů RC modelů aut a lodí. Pět kanálů umožňuje řízení pokročilých funkcí modelů aut, např. osvětlení, převodovku, uzávěrku diferenciálů, samostatné řízení brzd, zatáčení zadních kol nebo oddělené řízení předních kol. Výhodou je intuitivní software, programování je jednoduché pomocí rolovacího tlačítka.

SPMR5115_b01.jpg
Jednoduché použití vysílače

Pro maximální možnost využití technologie Smart, použijte přijímač s telemetrií, regulátor Spektrum Firma Smart a pohonnou baterii Spektrum Smart. Vysílač DX5C pak přijímá telemetrická data přímo do vašeho vysílače přes port Smart Throttle na přijímači, ve kterém je připojen regulátor Smart. Ten shromažďuje a odesílá telemetrické údaje, jako otáčky, rychlost, teplotu regulátoru, napětí a proud. Vysílač Spektrum DX5C má jednoduché logicky uspořádané menu, ovládání je intuitivní pomocí rolovacího tlačítka. DX5C má celou řadu pokročilých programovacích funkcí, dobře čitelný velký displej a velkou dobře se držící rukojeť.

SPM5100_b02.jpg
Intuitivní programovací rozhraní SimpleScroll™

Sofistikované programovací rozhraní SimpleScroll™ umožňuje navigaci v nabídkách a změny nastavení jednoduchým způsobem jako "posunout a klepnout". Jde o velmi snadné použití, při kterém většina uživatelů může provést programování vysílače, aniž by se musel podívat do manuál.u

SPM5100_b03.jpg
Řízení složitějších mechanismů aut

S DX5C máte možnost využít více kanálů k řízení pomocných prvků maket, jako jsou navijáky, světla atd. K dospozici jsou i pokročilé mixy pro řízení kol a jeden volně programovatelný mix.

SPM5100_b04.jpg
Zvukový alarm

Vestavěná funkce zvukového alarmu Vás upozorní, když napětí baterie poklesne nebo je vysílač delší dobu nečinný. Vysílač můžete napájet širokou škálou akumulátorů - 4x AA tužkové baterie, 4x nabíjecí NiMH akumulátory nebo vlastním LiPo/LiIon akumulátorem.

SPM5100_b05.jpg
Servo monitor

Podívejte se na funkci všech pěti kanálů na monitoru vysílače, než dokončíte programování a zapnete auto. Přehledný Servo Monitor umožňuje zobrazit kanály, sledovat reakci na vaše příkazy a vyhnout se neúmyslné interakci.

SPMR5115_b02.jpg
Kalibrace řízení a plynu

Obrazovka Kalibrace vám dává možnost provést kalibraci řízení a plynu pro maximální přesnost.

SPM5100_b07.jpg
Programování elektronické stabilizace AVC® (Active Vehicle Control™)

DX5C umožňuje přizpůsobit elektronický stabilizační systém AVC přesně podle vašich představ. Technologie AVC může přizpůsobit vaši úroveň dovedností nebo jízdní styl pomocí nastavení vysílače, díky němuž máte pocit, že řídíte jemně naladěné vozidlo, které se skvěle řídí v každé rychlosti.

Vlastnosti
  • 5-kanálový, plně proporcionální, všestranný volantový vysílač pro RC modely aut a lodí
  • Firmware s technologií Spektrum Smart
  • Spolehlivá modulace Spektrum DSMR 2.4GHz
  • Odnímatelné gumové protiskluzové rukojeti
  • Tlačítka Back (Zpět) a Clear (Vymazat) dělá navigaci v menu velmi intuitivní
  • Mix řízení 4WS a jeden volně programovatelný mix
  • Menu pro nastavení stabilizace AVC
  • Vysílač je kompatibilní s přijímači DSMR

Doporučeno pro modely