HEXBUG VEX Robotics - Off Road Truck

Rozviňte u Vašich dětí zájem o techniku a fyzikální principy. Stavebnice HEXBUG VEX Robotics - Off Road Truck je zábavná a naučná stavebnice. Poznejte krásu kinetického pohybu a současně objevujte vzrušující funkce postavených strojů. Vhodné pro děti od 8 l

HEX804557

Nové zboží

HEXBUG

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
1 999 Kč 1 919 Kč
Cena bez DPH
1 586 Kč

-80 Kč

B B

Více informací

Doporučené příslušenství

Více informací

Stavebnice HEXBUG VEX Robotics - Off Road Truck je zábavná a poučná hra pro děti, které je zabaví na dlouhé chvíle. Nechte se okouzlit atraktivním modelem Off road vozidla z více než 820 VEX dílků. Ovládejte jeho jízdu v terénu chytrým telefonem pomocí aplikace VEX Pilot.

Postavte si model terénního vozidla s přesným řízením, se skutečnými tlumiči kol, nezávislým odpružením a opravdovým diferenciálem kol.

HEX804557_1.jpg
Jedinečné funkce

Díky stavebnici si můžete postavit vlastní Off Road Truck, který je poháněný motorkem na

6 x baterie typu „AA“ ( nejsou součástí balení ).

Auto řídíte pomocí mobilní aplikace VEX Pilot App, se kterou zažijete spoustu dobrodružství. Lze ho použít pouze na plochých, vnitřních plochách.

Stavebnice HEXBUG VEX je vyrobena v souladu se standardy CPSIA.

Písečná Buggy

Zte stavebnice lze dále postavit model písečné buggy, nebo další modely dle Vaší fantazie.

stem.jpg
Koncepce STEM

HEXBUG® chce inspirovat děti, aby objevily vzrušení vědou prostřednictvím zábavných hraček na bázi STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics).

Filozofii polytechnického vzdělávání lze odvodit z konceptu STEM. Koncept STEM vznikl v USA v 90. letech minulého století pro označení vzdělávání v oborech přírodní vědy (Science), techniky (Technology) a technologie (Engineering) a matematika (Matematics).

O společnosti VEX Robotics a HEXBUG

Společnost VEX Robotics je předním poskytovatelem vzdělávacích a konkurenčních robotických produktů pro školy, univerzity a týmy robotiky po celém světě. Jejich produktové řady VEX IQ a VEX EDR se zaměřují na základní a střední školy, s cenově dostupnými řešeními pro robotiku.

TOTY16.png

HEXBUG VEX je značka a produktová řada navržená pro děti, aby si osvojily pozitivní zkušenost s robotikou v mladém věku. Značka HEXBUG je fascinující pro jedinečné chování svých výrobků, fyzikální principy, technická řešení a poutavé barevné provedení.

Jedinečná spolupráce zajistila značce HEXBUG VEX a její koncepci, prestižní cenu pro Vzdělávací hračku roku 2016 - Toy of the Year (TOTY). Cenu získala konkrétně stavebnice Robotického ramene.

Doporučené příslušenství