Obrázek Zobrazit větší

Gift-Set dinosaurus 06477 - Ankylosaurus (1:13)

Model dinosaura ke slepení.

18-6176

Nové zboží

Skladem: 1 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH:
489 Kč 430 Kč
Cena bez DPH:
356 Kč

-59 Kč

B B

Více informací

Více informací

Model dinosaura ke slepení. Velikost: 1:13 . Balení obsahuje: 30 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky 5, 47, 89, 302 (5 ml).

V prodeji od 25.9.2015.

Informace o originálu:
Ankylosaurus patřil do skupiny Ornithischia a žil v pozdních fázích křídového období před zhruba 85 miliony let. Jeho těžkopádné ploché tělo bylo pokryto tlustými šupinatými pláty, které na bocích zvířete přecházely v ostny. Mezi jeho charakteristické znaky patřil poměrně dlouhý ocas s kostěným kulovitým zakončením, který mu sloužil jako účinná palice pro odvracení útoků predátorů. Býložravý ankylosaurus měřil na délku až deset metrů a žil v Asii, ale také v Severní Americe.

Informace o modelu:
- Detailní struktura ochranných plátů jeho krunýře
- Pohyblivá hlava a ocas
- Pohyblivé nohy
- Plně pohyblivá ocasní kostěná palice
- Plasticky tvarovaná krajinka pro vystavení modelu

Detaily modelu:
Měřítko: 1:13
Počet dílů: 30
Šířka: 264 mm
Výška: 80 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!