Obrázek Zobrazit větší

Gift-Set dinosaurus 06472 - Styracosaurus (1:13)

Model dinosaura ke slepení.

18-6173

Nové zboží

Skladem: 6 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH:
649 Kč 571 Kč
Cena bez DPH:
472 Kč

-78 Kč

B B

Více informací

Více informací

Model dinosaura ke slepení. Velikost: 1:13. Balení obsahuje: 31dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky : 48, 75, 85, 302.

V prodeji od 25.9.2015.

Informace o originálu:
Styracosaurus patřil do čeledi rohatých dinosaurů označované jako Ceratopsidae, poslední velké skupiny dinosaurů, která se vyvinula a dala vzniknout celé řadě poddruhů. Žil v období křídy před zhruba 100 a 65 miliony let. Tento býložravec dorůstal až do hmotnosti 8 tun a svou potravu nacházel v rozsáhlých listnatých pralesích. Jeho zuby byly pro tento druh potravy velmi dobře uzpůsobeny. Typickými poznávacími znaky tohoto druhu jsou velmi dlouhý a rovný roh nad nozdrami a dlouhé kostnaté ostny na okraji kostěného krčního límce, které tento tvor používal při sebeobraně a také při soubojích se svými rivaly.

Informace o modelu:
- plasticky tvarovaná krajinka pro vystavení modelu
- napodobeniny stromů a rostlin
- pohyblivé končetiny
- pohyblivá dolní čelist
- hlavou lze pohybovat nahoru a dolů

Detaily modelu:
Měřítko: 1:13
Počet dílů: 31
Délka:352 mm
Výška :176 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!