Obrázek Zobrazit větší

Gift-Set dinosaurus 06471 - Triceratops (1:13)

Model dinosaura ke slepení.

18-6172

Nové zboží

Revell

Skladem: 6 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH:
649 Kč 571 Kč
Cena bez DPH:
472 Kč

-78 Kč

B B

Více informací

Více informací

Model dinosaura ke slepení. Velikost: 1:13. Balení obsahuje: 26 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky 5,36,88,302 (5 ml).

V prodeji od 25.9.2015.

Informace o originálu:
Triceratops byl největším a také jednoznačně nejznámějším rohatým dinosaurem. Obecně se považuje za jeden z posledních druhů, které vyhynuly. Patřil do čeledi dinosaurů označované jako Ceratopsidae, která obývala Zemi před zhruba 144 až 65 miliony let během křídového období. Na pohled sice budil hrůzu, koneckonců se svými 9 metry délky a hmotností 8,5 tuny k tomu byl dobrý důvod, jednalo se však o býložravce. Velký kostěný límec mu poskytoval dobrou ochranu před útoky na krk. Špičaté rohy měřící na délku okolo jednoho metru mu pak byly mocnou zbraní, kterou dokázal triceratops způsobit těžká a někdy i smrtelná zranění svým nepřátelům, Tyrannosaura Rexe nevyjímaje. Triceratops se pohyboval ve skupinách či malých stádech a své dlouhé rohy používal mj. také proti svým samčím rivalům při soubojích o teritorium či při námluvách.

Informace o modelu:
Obsah balení: 1 plastový model, 4 barvy Aqua Color, lepidlo a štětec
- Velký podstavec pro vystavení modelu v podobě imitace krajiny
- Pohyblivé končetiny
- Pohyblivá spodní čelist
- Dva samostatné rohy
- Pohyblivá hlava

Potřebné barvy: 5, 36, 88, 302
Detaily modelu:
Měřítko: 1:13
Počet dílů: 26
Šířka: 395 mm
Výškal: 145 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!