Spektrum přijímač AR637T DSM2/DSMX 6CH AS3X s telemetrií

Nový RC přijímač Spektrum AR637T se stabilizací a telemetrií je kompatibilní se systémem Spektrum SMART. Přijímač má integrovaný barometrický snímač, který měří výšku a vario. Možnost připojení doplňkového přijímače SRXL2.

SPMAR637T

Nové zboží

Spektrum

Skladem: 3 ks
Prodejny a termíny doručení
Cena s DPH
(DPH CZ 21%)
3 299 Kč 3 117 Kč
Cena bez DPH
2 576 Kč

-182 Kč

B B

Více informací

Doporučeno pro modely

Doporučené příslušenství

Více informací

Nový přijímač Spektrum AR637T je kompatibilní s příslušenstvím SMART - regulátorem Spektrum Avian, který umožňuje přenos dat bez senzorů. Přijímač má integrovaný barometrický snímač, proto poslouží ve funkci varia a výškoměru. Port SRXL2 lze využít doplňkový přijímač SRXL2 SPM9747, který je ve volitelném příslušenství.

as3x-safe.jpg

Inteligentní technologie Spektrum™ Smart nabízí vyšší míru propojení s elektronikou vašeho modelu, než kdykoli předtím. Jedná se o RC systém, který vám zajistí úplnou kontrolu nad jednotlivými komponenty elektroniky a zároveň usnadňuje použití důležitých součástí modelu. Elektronika vašeho modelu bude s vámi komunikovat, a vy můžete proto zajistit co nejvyšší účinnost a výkonnost vašeho modelu. Sděluji údaje o stavu součástí, zvyšuje vaši důvěru v jejich stav a činí celý systém přehlednější.

Přijímač Spektrum AR637T má konektor SMART Throttle, který umí odesílat z regulátoru Smart telemetrická data jako napětí a proud do přijímače. Přijímač je kompatibilní s řadou regulátorů Spektrum Avian. Aby SMART Throttle fungoval, musíte mít regulátor Smart připojen ke konektoru SMART Throttle a spárovaný s telemetrickým přijímačem SMART Throttle a vysílačem Spektrum DSMX s telemetrií. Pro správnou funkci technologie Smart může být vyžadována aktualizace vašeho vysílače. Chcete-li zaregistrovat a aktualizovat svůj vysílač, více informací naleznete na stránkách výrobce www.spektrumrc.com/.

smart-tech-logo.jpg

Spektrum AR637T má integrované funkce AS3X a SAFE. Ty lze nastavit přímo z vašeho vysílače Spektrum v příslušném menu. Vysílač musí být kompatibilní G2 a provedeno update na nejnovější verzi firmware.

ELEKTRONICKÁ STABILIZACE AS3X A FUNKCE SAFE

Díky integrované technologii AS3X, si každý může nastavit a naprogramovat SAFE technologii pro svůj model. Technologie AS3X (3-osá stabilizace) pracuje v zákulisí, aby vyhladila účinky turbulence za letu, takže si budete více užívat pocitu stability a přesnosti, díky čemuž budete mít pocit, že letíte s mnohem větším, odborně vyladěným letadlem. Technologie SAFE ale nabízí další a vyšší úroveň ochrany, takže RC létání se může stát snazší než kdykoli předtím. Pokud je funkce SAFE aktivována, dochází k omezení náklonů, to znamená, že nemůžete model přetočit do zatáčky či jej sklonit více, než elektronika dovolí. Navíc je přítomna elektronická stabilizace, která model srovná do rovného letu, pokud pustíte páky řízení do neutrálních pozic. Programování a nastavení AS3X a SAFE se provádí přímo z vašeho vysílače Spektrum* s jednoduchým výchozím nastavením pro 3 kroky vpřed. Aby technologie SAFE a AS3X s přijímačem AR637T byla funkční, musí být přijímač nastaven s kompatibilním vysílačem Spektrum.

Vlastnosti přijímače Spektrum AR637T
  • Pro elektro letadla i větší benzínové modely letadel
  • Integrovaný stabilizační systém AS3X s ochranou letové obálky SAFE
  • AS3X a SAFE nastaveny pomocí dopředného programování přímo z vašeho vysílače Spektrum *
  • Připraven k použití s regulátory Spektrum Smart pro jednovodičová telemetrická data
  • Telemetrie s plným rozsahem s integrovaným barometrem pro výškoměr a vario
  • Přijímač s modulacíDSMX a zpětnou kompatibilitou DSM2
  • Tlačítko Párování umožňuje snadné a rychlé spárování
  • Lehoučká konstrukce s párovacím tlačítkem v plastovém pouzdru
  • Rozšiřující porty pro použití se vzdálenými přijímači SRXL2 a telemetrickými senzory
  • Standardní servo konektory
SMART_TECH_tech.jpg

Nejnovější aktualizace přijímačů a vysílačů najdete na www.spektrumrc.com/.

Doporučeno pro modely

Doporučené příslušenství

Již jste zakoupili

These products has been purchased together with current product