Jak Vybrat vhodný dron k Vánocům

Přečtěte si zajímavé novinky!

Už se také nemůžete vyznat v té veliké škále dronů které na trhu jsou ale rádi by jste si vybrali co nejlépe? My v Profimodelu se věnujeme dronům už několik let a  rádi Vám s výběrem pomůžeme.

dron k vánocům

Nejdůležitějším kritériem, nad kterým by jste se měli při výběru zamyslet je k čemu budete dron používat.

Z tohoto hlediska můžeme drony rozdělit na drony pro hobby účely, pro účely natáčení nebo pro účely závodění.

Začneme hezky popořádku.

Hobby drony

Drony v kategorii hobby můžete pořídit již od pár stovek korun. V tomto případě tu máme ještě jedno rozdělení a to sice drony Indoorové a Outdoroové.

Drony Indorové jsou menší a lehčí konstrukce. U většiny těchto stojů dostanete v balení ochranné oblouky na vrtule, které zamezí poškození interiéru Vašeho domu. Těšit se můžete i na vychytávky typu One tap to fly nebo otočka o 360 stupňů – typickým představitelem je microdron Cheerson Cx-10A, který vyniká svým akrobatickými vlastnostmi.

Micro dron

Pro milovníky natáčení, kteří nechtějí dát za dron bambilión tu máme hned několik adeptů na vítěze.

Dron Skyhunter se sklopnými rameny Vás nadchne svou jednoduchostí ovládání. Jeho vysílačka se až nápadně podobá ovládání Playstationu. Naleznete zde i funkci automatické startu a přistání. Model disponuje kamerou, která přenáší obraz přímo na Váš mobilní telefon.

Skyhunter drone

Další užitečnou vychytávkou ve světě dronů může být detekce napětí baterie, která zabrání pádu dronu z důvodu chybějící šťávy v baterii. Dron při poklesu na nejnižší hodnotu automaticky přistane. Natáčet a fotit můžete na zabudovanou HD kameru. Využijte vychytávku Waypoint, kdy dron sleduje Vámi předem navolenou trasu. A jaký že dron splňuje tyto podmínky?

Syma X15W

Syma x15w

Drony pro nátáčení s kamerou

Jeden ze zásadních faktorů při výběrů dronu je, jestli je s kamerou nebo bez a jak kvalitní kameru by měl dron disponovat. Drony v sobě mohou mít slot na SD kartu nebo mohou záznamy ukládat přímo do Vašeho chytrého telefonu.

Dron s kamerou za příznivou cenu? Takto je DJI Tello!

Micro selfie dron je skvělý parťák na cesty. Váží pouhých 80g a je vybaven vestavěnou HD kamerou. Navíc je obohacen o super funkce jako jsou - Throw & Go: Začněte létat tím, že jednoduše hodíte Tello do vzduchu.

8 druhů přemetů: dotkněte se obrazovky a létejte akrobatické prvky

Bounce Mode: Tello automaticky vzlétne z ruky a zase na ní přistane.

Tello je zcela programovatelný, což jistě potěší milovníky techniky.

tello

Kdo by se chtěl vyžívat ve venkovním létání a natáčení krajinek, tak pro toho bude vhodným parťákem Syma X8G. Tenhle kousek zvládne boj s větrem a ještě ti u toho natočí a vyfotí hezký snímky s kvalitou 8 MPX. Nechybí ani tlačítko na akrobatické prvky jako je přemet o 360 stupňů. S tímhle dronem si prostě užiješ legraci ale i kvalitní natáčení.

Syma x8g

Pokud toužíte po profesionálních snímcích, pak je Vás vysněný dron Phantom 4. Dron disponuje 4K Ultra HD kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu, s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, video pozičním systémem a anti-kolizními čidly. Obzvlášť chcete-li se věnovat naplno nastavení kompozice jsou pro Vás antikolizní čidla jako dělaná.

DJI Phantom 4

TIP: Víte, že s nákupem jakéhokoliv dronu DJI u nás dostanete aktualizace softwaru, zalétání dronu a zaškolení ZDARMA.

DJI Mavic 2 Zoom je nejnovější kompaktní dron s 1/2.3" CMOS čipem a objektivem s dvojnásobným optickým zoomem 24-48 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 12 Mpix a nahrávat ve 4K (30fps). Zachytíte tak i ty nejmenší detaily a to ze vzduchu. Letový čas se vyšplhal na krásných 31 minut.

Mavic 2 zoom

Závodní drony

Milovníci adrenalinu si jistě vyberou v nadcházejících řádcích svého favorita.

Dron WALKERA F210 3D Edition RTF je kompletní 3D akrobatický dron, který ohromí začátečníky ale i potěší zkušené piloty. Rám je vyroben z vysoce kvalitního uhlíkového materiálu a v balení naleznete speciální 3D vrtule, které Vám pomohou udržet stabilní let i vzhůru nohama. Příjemně Vás překvapí i cena, no jen se sami koukněte.

walkera f210

Malý ale šikovný, tak to je Furious 215 RTF. Tento snadno ovladatelný závodní dron je vhodný jak pro profesionální závodní akce ale i pro vzrušují freestyle akrobacie. Velkou výhodou je možnost vyměňovat a vylepšovat všechny klíčové komponenty. Dron Furious 215 od firmy Walkera disponuje i kvalitní kamerou s vysokým rozlišením 600TVL a širokoúhlým objektivem 2.5mm. Kamery je schopna dosáhnout zorného pole 130°.

walkera furious 215

A pokud jste si stále nevybrali, zkuste naší širokou nabídku ZDE, nebo nám napište na profimodel@domansky.cz a my Vám rádi pomůžeme vybrat dron podle Vašich představ.

Nejsou zde žádné příspěvky