Rotacraft stopkový kotouč z kozích vlasů (3ks)

Rotacraft stopkový kotouč osazený kozími vlasy (3ks v balení) je určen pro šetrnému čištění kovu, plastu, skla, keramiky, kamene, opravy apod. Stopka do kleštiny 2,35 mm. Průměr cca 20 mm.

SH-RBU2521/3

Nové zboží

Shesto

Prodej skončil

Více informací

Více informací

Rotacraft stopkový drátěný kotouč jemný (3ks v balení) je určen pro šetrné čištění kovu, plastu, skla, keramiky, kamene, opravy apod. Stopka do kleštiny 2,35mm. Průměr cca 20mm.

rotacraft_sada.jpg
Rotacraft

Kolekce rotačních nástrojů Rotacraft zahrnuje výběr brusných kotoučů, brousků na stopce po řezací kotouče pro efektivní odstraňování materiálu a tvarování, použít lze na dřevo, plasty, kámen a kov. Tyto vynikající nástroje jsou skvělé pro čištění, odstraňování rzi, odstraňování otřepů, tvarování a řezání. Rotacraft rovněž nabízí řadu přesných sad elektrických přístrojů - 12V, 230V, které jsou vhodné pro začátečníky i profesionální uživatele. Sady obsahují širokou řadu příslušenství. Použití pro modelování, elektroniku, kutily, řemeslné práce, opravy starožitností a restaurování, rytí, výrobu šperků a řadu dalších přesných prací.