ROCK CLIMBER 1:12

Model Buggy v měřítku 1:12 poháněný stejnosměrným motorem s náhonem 4WD je dodáván v setu včetně RC soupravy 2,4 GHz, pohonného akumulátoru a nabíječe.

rcrock

Nové zboží

wltoys

Prodej skončil

Více informací

Více informací

Nový produkt modelu závodních aut z dílen WL TOYS v měřítku 1/12 je tady. Velmi živý model ve střední velikosti za bezkonkurenční cenu. Pohon všech kol, ideální světlá výška a výborný ovladač 2.4GHz dělají tento model ideální jak výbavou tak i cenou.
Auto jezdí na elektřinu, poháněno baterií což zajišťuje jeho tichý chod, navíc nemusíte řešit problémy s palivem což je pro hodně uživatelů rozhoduující. Model je určen pro jízdu na polní, lesní cestě, posekané trávě do výšky podvozku a dalších venkovních terénů.Jeho použití je velmi jednoduché. Model je perfektní jak pro začátečníky, pokročilé, ale je i dostatečně rychlé pro zkušené závodníky, kteří budou tímto modelem mile překvapeni. Rádiový systém 2.4GHz je ovládání RC modelů nové generace se spoustou výhod oproti starším rádiovým ovladačům na nižších frekvencích.Používání rc sady na 2.4 GHz vás dostane mimo jakékoliv rušení jinými elektronickými zařízeními na vašem modelu jako jsou např. Motor, Elektronický regulátor rychlosti, Serva, případně odrazů signálu od kovových prvků nebo jiných ovladačů což jsou běžné problémy starších ovladačů. 2.4GHz má také mnohem rychlejší odezvu a přesnější ovladatelnost. Je také možno provozovat vice modelů najednou bez rušení signálu.
Technická specifikace:
Stylová barevná karoserie
Výborně zpracovaný podvozek
Vyrobeno z vysoce odolného plastu ABS
Profesionální Ovladač 2.4Ghz
Plně proporcionální ovládání
Rozměry: cca 430 x 215 x 180 mm
Motor: RS-390
Baterie: Lithium 7,4V 1500mAh
Systém pohonu: pohon všech kol
Hmotnost: cca 1000g
Balení Obsahuje:
Pistolový ergonomicky tvarovaný 2.4Ghz ovladač
Složený model připraven k jízdě
Lithium 7,4V 1500mAh baterii
Nabíječ baterie